banner851

banner614

80 YAŞINDAYIM BÖYLE REZİLLİK GÖRMEDİM

Düzce’de alt yapı eksikliklerinin olumsuz hava şartlarıyla birlikte vatandaşlara yaşattığı mağduriyetin adresi bu kez Azmimilli Mahallesi oldu. Mahalle sakinlerinden Kadir Özçelik, “Bu mahallede 80 yaşımı doldurdum, böyle rezillik görmedim” diyerek tepkisini dile getirdi.

banner619
Yerel Haber 16.11.2016, 17:58 17.11.2016, 14:50
6607
80 YAŞINDAYIM BÖYLE REZİLLİK GÖRMEDİM

Düzce’de olumsuz hava şartları ve etkili olan yağışlar nedeniyle Azmimilli Mahallesi Darıcı Sokak sakinleri yollarının haline tepki gösterdi. Yaşadıkları sorunlarla baş edemeyen ve adeta eli kolu bağlı olan mahalle sakinleri, yolda bulunan derin çukurların yağmurun ardından adeta gölet haline geldiği sokaktaki mağduriyetlerini dile getirdi.

Mahallede ikamet eden Kadir Özçelik şimdiye kadar kimseyi şikayet etmediğini söylediği konuşmasında şunları ifade etti:“Ben bu mahallede 80 yaşımı doldurdum böyle bir rezillik görmedim. Sabahtan beri 20 kişi geldi, ‘Kadir ağabey sen buranın eskisisin, bu rezilliğimiz ne?’ diye. Hayatımda kimseyi şikayet etmedim ama mecbur kaldım şimdi şikayet etmeye. Şu gördüğünüz çukura çocuk düşse boğulur. Burası Düzce’nin 20 bin nüfuslu mahallesi bu ne rezilliktir sorumluluk yok mu? 3 aydır bu rezillik içindeyiz. Müteahhitte verildi diyorlar ama çivi çakılsa belediye geliyor. Müteahhitte verilse de bizi ilgilendirmez. Belediyenin ekibi yok mu buraya gelmiyor mu?”

Başka bir vatandaş ise şunları söyledi: “Otogarın açılışı açılışı vardı belediye geldi göstermelik olarak buraya bir çakıl döktüler gittiler.”

Bir başka mahalle sakini sitemini şu sözlerle dile getirdi.“Etrafımızdaki tüm yollar yapıldı. Bizim bu anayolumuz yapılmadı hiç kimse ilgilenmiyor. Burası belediyeye dahilse gelip ilgilenmesi gerekiyor. Gelip görmeleri lazım. Çoluk çocuk buradan okula gidiyor”

banner844
Yorumlar (44)
Başkan 5 yıl önce
Başkan yerden göğe kadar haklı. Siz hangi mahalleden bahsediyorsunuz. Passatlı belediye başkanlarıyla karıştırmayın. Bu başkan ulusal ve uluslararası düzeyde bir başkandır. Bu millete bunlar az bile. Sahi burası hangi köy ?
DARICI YOLUNDAN GİDEN GEN 5 yıl önce
NE İNSAN YÜRÜYEBİLİYOR NE BEBEK ARABASI NE BİSİKLET NE MOTORSİKLER.BELEDİYE VS KİMSE SORUMLU DAHA FAZLA BEDDU YEMEDEN BU İŞE EL ATMALI..HACISI HOCASI ÇOLUĞU ÇOCUĞU SAĞLAM BEDDUA EDİYO HABERİNİZ OLSUN ;)
Gercek 5 yıl önce
Hem hizmet istiyorsunuz hem şikayet ediyorsunuz hizmet için fedakarlıktan bulunacan
Ben de 40 yaşındayım ve.. 5 yıl önce
40 yaşıma kadar Düzce'nin "gelişememesini" hayranlıkla izliyorum. Allah ömür verirse habere konu olan amca gibi ben de 80'imde aynı habere konu olurum. Çok yazık şu memleketime hem de çok! "Onlar" inşaat rantı var mı boş araziye ne kadar inar açarsak ne gelirin hesabında! Biz çamurda boğulmuşuz umurlarında mı! Avrupalılar, Suriyelilere hangi gözle bakıyoralarsa yöneticilerde halka aynı gözle bakıyor...Yüksekten ve alaycı!!!
Tabii Tabii 5 yıl önce
Toplumlar hakettikleri gibi yönetilir. Şikayet etmeyi bırakın da, yüzme kursuna falan gidin. Bu kafayla daha çok yüzersiniz.
VATANDAŞ 5 yıl önce
AMCA HAKLI AMA MUHTARLAR VE BELEDİYE BAŞKANI HALAY ÇEKMEKDEN OYNAMAKDAN FIRSAT BULAMADILAR BU SENE İNŞALLAH YAKINDA HALLEDECEKLER 10 SENE YE TAMAMDIR.
mahalleli 5 yıl önce
sayın keleş e sesleniyorum.sakın yapmayın o yolu camurun içinde yüzsünler ben gelip gecmekten memnunum.ben vermedim oy size ama çalışmamalarınızdan çok memnunum.hak ediyolar inşAllah logarda patlarda yüzerler .... içinde.
Fırat 5 yıl önce
Ne önemi var sayın başkan A 8 Audi (600 bin ) ile rahatlıkla o su birikintisinden geçer .ayağı ıslanmaz çünkü araba Passat değil ne mutlu bize
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın