banner851

banner614

AKÇAKOCA'YA İKİ ÖNEMLİ PROJE

banner619

Ak Parti Milletvekili Osman Çakır, Akçakoca’ya dişçilik fakültesi yapımı ile Orhangazi İlköğretim Okulu’nun kültür kompleksine dönüştürülmesinin planlandığını bildirdi.

banner846
Yerel Haber 26.04.2012, 10:36
228
AKÇAKOCA'YA İKİ ÖNEMLİ PROJE
banner844

Düzce Milletvekili Osman Çakır, Ak Parti Akçakoca İlçe yönetimi ile Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ı ziyareti sırasında gündeme getirdiği iki proje hakkında açıklamalarda bulundu.

Çakır, Akçakoca’ya bir dişçilik fakültesi kazandırılmasını istediğini söylerken, Tarihi Orhan Gazi İlköğretim Okulu ve çevresinin dokusuna zarar verilmeden kültür kompleksi yaılmasının planlandığını belirtti. Yakın çevredeki üniversitelerin hiç birinde dişçilik fakültesi bulunmadığına dikkat çeken Çakır, “Bu fakültenin Akçakoca’ya açılabilmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Başkan bu konuda bir girişim başlatsın her türlü desteği sağlarım. Dişçilik fakültesi çok önemli bir bölüm. Bölgemizde de yok bu yüzden tercih nedeni olacaktır.” Dedi.

Çakır turizm konusunda da Akçakoca’nın çok alternatifi ve imkanları olduğunu söyleyerek tarihi özelliği olan mimarisi ve geçmişi ile dikkat çeken Orhan gazi ilköğretim okulu  

Yorumlar (0)