banner851

banner955

ALBAYRAK TARİHİ PAZARI ZİYARET ETTİ

CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak ve beraberindeki heyet, Tarihi Mahalle Pazarını ziyaret ederek esnafı ve vatandaşlarla hal hatır sordu. Ziyareti sırasında bir değerlendirmede bulunan Albayrak, Turizmin CHP’li belediyelerin işi olduğunu söyleyerek, “Ne yapılacağını çok iyi biliyoruz” dedi.

Yerel Haber 22.12.2018, 17:21 22.12.2018, 17:23
894
ALBAYRAK TARİHİ PAZARI ZİYARET ETTİ

CHP’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak, belediye başkanlığı döneminde kuruluşunu sağladığı Tarihi Mahalle pazarını ziyaret etti. Albayrak’a, CHP Akçakoca İlçe Başkanı Ömer Başar, İGM ve Belediye Meclis Üyesi aday adayları ve partililer eşlik etti.

Albayrak, tüm stantları tek tek gezerek esnaf ve vatandaşların hal ve hatırlarını sorarken işlerinin gidişatı ile ilgili de bilgi aldı.

“Çok donanımlı biriyim”

Seçilmesi halinde Tarihi Mahalle Pazarına çok önem vereceklerini, yapacakları çalışmalar ile esnafın yüzünün güleceğini belirten Albayrak, şöyle konuştu:
“Akçakoca turizminde bizim dönemimize oranla turizmde geriye bir gidişin olduğunu görüyorum. 2012-2013 yıllardaki yoğunluk maalesef yok. Bu pazara büyük emek verdik. Sağ olsun Cüneyt Başkan da gereken önemi verdi. Ancak bugün gelinen noktada buranın iğne atsan yere düşmeyecek konumda olması lazımdı. Biz bunu sağlayacağız. Zira bu konuda çok donanımlı biriyim, tecrübe kazandık yeterli alt yapıya sahibiz.

“Turizm CHP’li belediyelerin işidir”

Turizm CHP’li belediyelerin işidir. Ne yapılacağını çok iyi biliyoruz. Bunun örneklerini biz burada dönemimizde gösterdik. İnşallah 1 Nisan 2019’dan itibaren kaldığımız yerden kolları sıvayarak Bismillah deyip başlayacağız. Ankara’yı, İstanbul’u, Ereğli’yi ve Düzce’yi hafta sonları buraya çekeceğiz. Esnafımızın kazancını yükselmesini sağlayacak yüzünü güldüreceğiz. Bu bizim önceliğimiz.”
“Neden bir bodrum Kuşadası yoğunluğu olmasın?”

Bazı stantlardan alışveriş yapan Albayrak ve arkadaşları halkın kendilerine gösterdiği ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, “Bölge sakin şehir kapsamında yoluna devam edecek. Neden bir Bodrum Kuşadası yoğunluğu olmasın” ifadesinde bulundu.

HABER: S. ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ 

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (6)
arkadaşım o 4 yıl önce
hey reco eskiden zina olan şimdi arkadaşız deyip kılıfına uydurdular.şimdi madde bağımlısı hortlamaları var.neden.başörtülü bacıların erkekler için birbirlerine ağıza alınmayacak küfürler ediyor.g.ze..lı
Mhp li 81 4 yıl önce
Öz mhp liyim baş örtüsünü hemen siyaset mazemesi yapmayin syn yorumcular
Va daa 4 yıl önce
CHP başörtülü nene hımm dünya bir araya gelse buna kimse inanmaz bea ama oy için nene dede sarık marık dinlemiyor bu chp liler
tarikatlar out. 4 yıl önce
tabi Atatürk zamanından beri insnlar hep kiliseye gidiyorlardı.Hangi bilmemne tarikatın ürünüsün sen.
reco 4 yıl önce
Evet.turizim chp nin isi.barlar gece.alemi.alkoller su gibi akar.millete ahlaksizlik asilar.rezaletler her sey diz boyu..chp nin isi bu turuzim..nerde bir ahlaksizlik var chp orda
Anlat bakalım... 4 yıl önce
Mevcut Akp'li başkanın amcasının otelini, akşamları havuz kenarı , ve önündeki plajda çalınan müzikleri ve içkileri mi anlatıyorsun? Başka nereler var? Anlat reco..
18
açık