banner851

banner955

ARACIN MOTORUNDAN BİR ANDA FIRLADI

Düzce’de kışlık bakım için tamirhaneye getirilen ticari aracın motorundan fırlayan fare, tamirhane çalışanlarını korkuttu.

Yerel Haber 08.01.2019, 11:15 10.01.2019, 12:06
7125
ARACIN MOTORUNDAN BİR ANDA FIRLADI

Merkeze bağlı Aziziye Mahallesi'nde bulunan Yeni Sanayi Sitesi'nde Yakup Keskin'e ait oto yağ bakım tamirhanesine kışlık bakım için getirilen hafif ticari aracın motor kapağının açılmasının ardından aracın radyatörüne antifriz koyulacağı esnada aracın motor kısmında ısınmaya çalışan bir fare aniden fırlayarak dükkanın içine girdi. İşyeri sahibi Yakup Keskin, araç sahibi ve tamirhane çalışanları fareyi görünce paniğe kapıldı. Fareyi yakalamak için tamirhanenin çeşitli yerlerine fare kapanları koydu.

Olay anını anlatan Yakup Keskin, “Araç bakım için gelmişti. Kaputunu kaldırdığım esnada fare üzerimize zıpladı. Kış ayı, motorlar sıcak. Yuva yapmıştı, üzerimize sıçradı. O anda herkes gibi biz de tepki gösterdik. Fare halen dükkanda. Araç sahibinin bilgisi yoktu, şaşırdı. Sağ olsun bize bıraktı gitti. Biz uğraşıyoruz şu anda. Fareyi yakalamaya çalışacağız ne kadar başarılı olabilirsek” ifadelerinde bulundu. İHA


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (8)
Seyyid 4 yıl önce
Oncu haber duzceli vatandasin ve resulunde haberini yapin..gerzek gerzek. Konusup durmasinlar orda..bos beyinler sadece elestirir..
Esnaf 4 yıl önce
Bazıları. Bilip. Bilmeden. Yorum. Yapıyor. Arkadaş. Sadece. Arkadaşlar. Arası. Eğlence. Amaçlı. Sosyal. Medyaya attı. Nerden. Bilsin. Konunun. Buralara. Geleceğini
resül 4 yıl önce
Haber bulamayınca öncü haber napacağını şaşırıyo
dükyan sahibininde işi gücü yok kameradan bunun kaydını alıp öncü habere'mi atıyo haber yapsın diye dükyan reklam olsun diye !!!!!!!!!
ee ne olmuş? 4 yıl önce
alan memnun satan memnun, ne olmuş yani?
adamın teki 4 yıl önce
Bu haberde bence bir problem yok. Ama Düzcemizin haber sitesi, televizyonu Zonguldak'ın Sakarya'nın haberini yapmamalı. Uyduya geçin önce, sonra bölgesel haber merkezi olacağım deyin.
Düzceli 4 yıl önce
Kedi köpek canlı değil mi niye haber yapmasınlar
Memet 4 yıl önce
Allahın isine karışilmaz.kime niyet
kime kismet.
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Öncü haber bu nasıl haber fare den kediden köpekten haber yapıyonuz
30
kapalı