banner851

banner955

ARSLAN’IN MUTLU GÜNÜ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Ak Parti İl Başkanlığına uğradıktan sonra Düzce Milletvekili Fevai Arslan’ın kızı Ayşe Arslan ile Murat Ilgaz’ın nişan törenine katılarak genç çiftin yüzüklerini taktı.

Yerel Haber 24.03.2018, 13:24 24.03.2018, 17:28
4316

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan’ın kızı Ayşe Arslan, evlilik yolunda ilk adımı attı. Nişan törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Cuhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Demiz, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile ilçe başkanları protokol üyeleri ve davetliler katıldı.Ayşe Arslan ile Murat Ilgaz’ın nişan yüzüklerini takan AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, genç çiftte mutluluklar dilerken evliliğe attıkları bu ilk adımda öğütler vermeyi de ihmal etmedi.Haber: M.AYDIN

Yorumlar (14)
ali hiçyılmaz 5 yıl önce
iki aileye de hayırlı olsun.
Enes 5 yıl önce
Akp turbani sarı ampul. Hep aynı yalakalık
halk 5 yıl önce
halka hizmetinizle birlik olup boy gösterin...
Fahri Osman ÇOLAK 5 yıl önce
Tebrik ederiz. Allahımız huzurlu bir yuva eylesin.
hayırlı olsun.gençlerimiz 5 yıl önce
aynı aynı kadro bir garibanın düğününe . cemiyetine.cenazesine.taziyesine gidermi?gören varmı?cumhurbaşbakınımız gece gündüz halkın içindeyken. sayın vekillerimizi neden aramızda göremiyoruz.biz vekillerimizi.bürokratlarımızı aramızda görmek istiyoruz.ayrım yapmadan. adalet ve insanlık istiyoruz.
Olacak o kadar. 5 yıl önce
''Benim liderim Allahın sıfatlarını taşıyor'' diyebilmek..Bunu muhalefetten biri söylese çoktan tükrüğe boğulmuştu. Ehh düğünü de torpilli olsun.Yine de gençlere mutluluk.
Ne farkı var 5 yıl önce
Eleştirdiğiniz eski Türkiye dediğiniz donemde ki insanlardan ne farkınız var. Onlar açık olarak gücü elinde bulunduruyor Du siz kapalı olarak. Biz yine marabayiz bizim farkımız sizden bu
Fakir 5 yıl önce
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok,milletin aslı garip guraba milletvekili şan şöhret para pul makam mevki sahibi insanlarla törenlerde. Bu dünya düzeni değişmez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
parçalı bulutlu