banner851

banner955

BABASININ CENAZESİNE BÖYLE GETİRİLDİ

Daha önce işlediği yüz kızartıcı suç nedeniyle cezaevinde kalan şahıs Cumayeri’ne bağlı Avlayan Köyü’ndeki babasının cenazesine jandarma tarafından alınan geniş güvenlik önlemleri altında getirildi.

Yerel Haber 27.12.2018, 16:43 28.12.2018, 12:16
15432

Cumayeri ilçesine bağlı Avlayan Köyü’nde yaşayan S.G. isimli bir şahıs geçmiş zamanda işlediği yüz kızartıcı bir suç nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.Cezaevinde kalan şahıs babasının vefat ettiği haberinin üzerine izin alarak cenazesine gelmek istedi. Şahsın olası bir saldırıya maruz kalmaması ve tutukluluk durumu da göz önünde bulundurularak, babasının Avlayan Köyü’ndeki cenazesine jandarma ekipleri tarafından alınan geniş güvenlik önlemleri altında getirildi.   

Tutuklu şahıs, kılınan cenaze namazının ardından babasının naşını defnetmesi sonrası aynı güvenlik önlemleri altında cezaevine götürüldü.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (8)
İlagal 4 yıl önce
Bildigim uzere yuz kizartici suçu olanlara bu ve bunun gibi izin verilmiyor. Siz medyaci arkadaşlara sozum aileyi taniyanlar iyi bilirki bu bir iftira ve suçlamadir. Şahsi iyi taniyorum .bu iftiraya da inanmiyorum.
Fahrettin bey 4 yıl önce
Arkadaşlar ben bu şahsın kardeşiyim madem yüz kızartıcı beni arayan savcılık 16 bin lira ödeyin selbes kalsın diye aradılar adalet bunun neresinde bu bir iftiradir
Ayıp 4 yıl önce
Yüz kızartıcı suç neymiş merak ettim doğrusu? Bazıları işlemediği suçtan dolayı tutuklanıyor hain ilan ediyorsunuz bunun suçunu bile yazmıyorsunuz!! Ahh medya ahh!!
Aholi 4 yıl önce
Adamın köyünden bir il başkanı patronu var Düzce yi zaten Cumayeri yönetiyor diğerleri maraba gundi bir emir yeter bakanlığa fazla takmayın truvalılara.
saçmaa.. 4 yıl önce
yüz kızartıcı olmayan suçlardan yatanlar getirilmiyor bunu niye getirmişler acaba.. babasının cenazesine gelememesi böylelerine hak.. buda bi ceza çekmedir. bunca güvenlik bunun için mi seferber olmuş yani şimdi.. saçma..
........ 4 yıl önce
Ne suçu var bu adamın ??
Hüseyin mat 4 yıl önce
Mekani cennet OLSUN
Mustafa bey 4 yıl önce
Bu arkadaşa iftira atıldığına inanıyorum. eminim, iftira en büyük günahlardan biridir Allah affetmez
18
açık