banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Düzce Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Konuralp bölgesinde asfaltlama, dolgu ve reglaj çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Konuralp bölgesinde yürütülen çalışmaları yakından inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı.

Yerel Haber 20.11.2021, 13:00 20.11.2021, 16:44
959

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, hava şartlarının el verdiği süreyi en iyi şekilde değerlendirerek, kent merkezi genelinde başlayan veya eksik kalan asfalt, dolgu ve reglaj çalışmalarını hızlı şekilde tamamlıyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğünün saha çalışmalarını gezerek, son durumları hakkında bilgi aldı.

Konuralp bölgesinde çalışmalarını sürdüren ekipler, Necmettin Erbakan Caddesinin asfaltlanması başta olmak üzere mahallelerde yama, yeni açılan yollarda ise asfalt kırığı dökme işlemlerini gerçekleştirdi.

Başkan Özlü, ilk olarak beraberinde Fen İşleri Müdürü Okan Kaltuğ ile birlikte 25 metrelik asfaltlama işlemi  tamamlanan Necmettin Erbakan Caddesinde incelemede bulundu.

Özlü, daha sonra müdürlüğün bölgede devam eden ve tamamlanan diğer yolları da inceleyerek, çalışmaların en hızlı ve en az rahatsızlık verecek şekilde sürdürülerek sonuçlandırılmasını istedi.

Yorumlar (4)
Aa 1 yıl önce
Yol yapılıyor, eyvAllah. Ama 3 gün sonra yolu kazar birisi, keser. Boru döşet. Kimse de buna DUR demez!
Tuncay Sevinç 1 yıl önce
Bide Konuralp in içine gelseniz başkanım bı de oraya baksanız öldürdünüz kasabayı öldürdünüz insan geçmez hale geldi sözde turizim bölgesi
18 magduru 1 yıl önce
konuralpde mılletın malına cokmekden vazgecin bu dunyanın öbur tarafıda var hakkımız helal etmıyoruz
Konuralpli 8 ay önce
AgZın bal yesin
Yeni Sayımız