banner851

banner614

BAŞKAN YARDIMCILARI TALİMATI VERDİ

Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Özgür Sağlam ve Elif Sezer Cebar, birim müdürleri ile koordinasyon toplantısında bir araya geldi. Başkan yardımcıları alt ve üst yapı çalışmaları konusunda aksama olmaması talimatı verdi.

banner619
Yerel Haber 26.01.2018, 14:17 26.01.2018, 16:56
1499

Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Özgür Sağlam ve Elif Sezer Cebar Düzce Belediyesi Hanımlar Lokali’nde birim müdürleri ile toplantı düzenledi. Düzce Belediyesi’nin çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda belediye eliyle devam eden plan ve projeler konusunda istişarelerde bulunuldu.

Başkan yardımcıları Sağlam ve Cebar’ın birim müdürlerinden brifing aldığı toplantının her hafta düzenli olarak yapılması kararı alındı.

Özellikle olumsuz hava koşullarının gün yüzüne çıkardığı altyapı sorunları ile birlikte üst yapıda da hava şartları el verdiği sürece çalışmalarda aksama olmaması konusunda Sağlam ve Cebar talimatlarda bulundu.

Öte yandan toplantıda, şehir merkezi genelinde vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlerin titizlikle değerlendirilmesi ve çözümünün en hızlı şekilde sağlanması konusunda kararlar alındı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (15)
Eğitim şart 4 yıl önce
Şu kaldirimpara da bi el atın yoldan büyük kaldirimlar yapılıyor yol küçük kaldırım büyük
toplantı değil icraat laz 4 yıl önce
Neyin toplantısını yapıyorlar merak ettim? Düzce yolları berbat halde. Bir yolu yapmaktan çukuru kapatmaktan aciz belediyemiz var. Kravatlı beyler maaşlarını hak etmeye çalışmalılar.
beyköy beyköy 4 yıl önce
sayın müdür ve amirler osb ye giden yol karadeniz mahallesi nedir bu yolun hali. siz ne iş yaparsınız çukurlar otuz cm geçti
tebrikler 4 yıl önce
bu gibi çalışmalar yapılması güzel ,yetkilileri kutluyorum.
yalnız yapılan toplantılarda bir önceki toplantıdan bu yana nelerin yapıldığını da somut olarak açıklayıp ortaya koyarlarsa daha güzel olacak ..
çalışmalarınızda başarılar diliyorum..
adamın teki 4 yıl önce
Şehir içindeki kaldırımlara araç, dükkan malzemesi vb. konulmasını engelleyin.
Helal şükürler olsun. 4 yıl önce
Kazukoğlu Mah. de Aydınoğlu Halı sahanın yanından Kuyumcuhacıali Mah. kadar olan yaklaşık 1 km Kanalizasyonun boru çapını 30 cm den 50 cm veya hizmet yapacaksanız 1 metre çapa çıkarında yağmurlarda yollardan kanalizasyon suları akmasın ayrıca evleri tehdit etmesin 15 yıldır bıktık artık. Bekliyoruz....
Ksova 4 yıl önce
Ancak ego tatmin edersiniz işçiyle ugrasirsiniz. Hiç biriniz soz sahibi değilsiniz buna baskanda dahil
Tahir 4 yıl önce
Otobusleri denetleme birimindeki padisah aliyi alin gorevden midur eyüp.beyden cok onun sozu geciyor yeni ulastirma muduru alimi yoksa alikiran baskesen adam.resmen baskan yardimcisi ozgur bey dikkatine
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın