banner851

banner614

BAŞKANLARLA İSTİŞARE YAPTI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı sıfatıyla Safranbolu'ya gitti. Keleş'in de katılımıyla Belediye Başkanları Birliği'ne üye başkanlar, hafta sonu Safranbolu'da istişarede bulundu.

banner846
Yerel Haber 20.09.2015, 17:36
1222
BAŞKANLARLA İSTİŞARE YAPTI
banner844
2012 yılında Ankara'da kurulan, büyükşehir belediye başkanları, il, ilçe ve belde belediye başkanlarının yanı sıra eski belediye başkanlarının da üyesi olduğu Belediye Başkanları Birliği, Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı'nı Safranbolu’da yaptı.17 Haziran 2015 tarihinde Çankaya'da düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul ile Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanlığı görevini üstlenen Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Danışma Kuruluyla bir araya geldi.


Birliğe üye belediye başkanları, 19-20 Eylül tarihleri arasında belediyeler ve belediye başkanları arasındaki koordinasyonu sağlamak ve bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla Safranbolu'da buluştu. İki günlük program kapsamında, belediyelerin ve belediye başkanlarının ortak sorun, ihtiyaç ve talepleri konuşuldu.
Yorumlar (17)
Aferin başkana 6 yıl önce
Seni alkışlıyoruz. Bu dünyadaki misyonuna uygun yaşıyorsun. Gezmek , kazık ihaleleri yapmak, düzmece ödüller almak ve avanelere fırsatlar yaratmak. Alkışlıyoruz tam Düzce''nin layığısın.
sanyici 6 yıl önce
gezmekten başka biş şey yaptıhın yok keleş birde düzce için çalış bakalım
SAYGINLIK BEKLERKEN GÖSTE 6 yıl önce
kELEŞ BELEDİYE BAŞKANLARININ SAYGINLIĞI KONUSUNDA KONUŞMUŞ. BAŞKANLARIN GEREĞİNCE SAYGINLIK GÖRMEDİĞİNDEN HAYIFLANMIŞ. EKSİK VE HATALARDAN YOLA ÇIKILMALI DEMİŞ.SÖYLEMDE KALAN EYLEM. NETİCE HERKEZCE MALUM
üskübü 6 yıl önce
başkan bey konuralpi safranbolu gibi yapmak sizin elinizde.. konuralp kazansın düzce kazansın siz kazanın
vatandas 6 yıl önce
tek basina düzceyi tanitiyor helal olsun,yolun acik olsun baskanim ,ileride seni milletvekili bakan görmek istiyoruz.tüm düzce seninle
Yerinde Tespit ve İncelem 6 yıl önce
Bayılır bizimki yerinde tespit ve incelemeye.
Gitmişken saat kulesi dikmek için yer gözlemleseydin. Malum dikme işleri senden sorulur. Hazır başkanların başkanısın nasıl dikilir anlatsaydın. Böylece hep birlikte senkronize biçimde dikmiş olurdunuz.
yılmaz 6 yıl önce
başarılarınızın devamını dileriz başkanım
metu_optimal 6 yıl önce
Zaten onca hakkında usulsuzluk yolsuzluk varken Belediye Başkanları birliği genel başkanı yapılan adam ancak böyle gezer. Altında son model araba, kışları yollar kapanır isviçre. Yazları güzel Türkiye''mi gez. eş dost zaten sayesinde hallice.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın