banner851

banner955

BELEDİYE KÜLTÜR GEZİLERİNE BAŞLADI

Yığılca Belediyesi’nden AK Partili gençler ile kadınlara özel organizasyon… Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, AK Parti Yığılca Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyelerinin büyük zaferin yıldönümü olan 18 Mart’ta Çanakkale gezisine götürüleceğini açıkladı.

Yerel Haber 16.03.2018, 11:13 16.03.2018, 15:04
1408

Her sene olduğu gibi bu sene de coşku ile kutlanacak olan 18 Mart Çanakkale Zaferi için Düzce’de hazırlıklar sürerken, belediyeler tarafından kültür turları da organize ediliyor.

Bu kapsamda Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit de AK Partili üyelere yönelik bir gezi düzenledi. Konuya ilişkin belediyeden yapılan yazılı bilgilendirmede, 18 Mart’ta AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyelerinin Yığılca Belediyesi tarafından Çanakkale’ye götürüleceği bildirildi.

Açıklamada Başkan’ın görüşleri de yer aldı. 2018 yılının etkinliklerle geçeceğini vurgulayan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, bu yıl içerisinde Türkiye genelinde gezilecek, görülecek tarihi ve kültürel yerlere halkı götüreceklerini belirterek, her haftanın etkinliklerle dolu dolu geçeceğini vurguladı.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (13)
yığılcalı 5 yıl önce
bindirilmiş kıtalar için eleman taşımacığı......
Kaynasşlılı 5 yıl önce
Tebrikler başkana millet görsün ecdadının yaşadığı savaştığı yerleri ne akp lısı ne MHP lısı nede CHP lisi ayrım yok müracaat hakkı herkese sen CHP lisin diye götürmüyorlarsa belediyeyi sikayet et
Vatandaş 5 yıl önce
Birde düzce belediyesi yapsa bu tür gezileri ama neerdee zaten bize sıra gelmeden nekadar Akp varsa onlar gider
seçmen 5 yıl önce
yıgılcalı ya haberi iki kere okudum videoyuda izledim hep akp liler gezecekmiş sadece onlar yıgılcalı biz
yığılcalı 5 yıl önce
tek elden cıkan yorumlar kım oldugunuz bilinoyor salya sumuk saldırma haberın devamını oku gezi herkese acık hasetenızden oluyorsunuz
vatandaş 5 yıl önce
ilçede yagmur gideleri yok cadeler dere içinde siz akp liler gezin haram olsun okul önleri işletme caddesi dere gibi hak ettik
bolulu 5 yıl önce
bolu belediyesi isteyen herkesi her yıl çanakkaleye götürüyor. Düzce niye yapmıyor bunu?
Bu normalmi? 5 yıl önce
Oy almak için Camii kenarlarında Din, iman, Allah, kitap diyorsunuz da, bu benim paramla bedava gezileri yaparken Allah, kitap, haram aklınıza gelmiyormu? Haram, haram..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık