banner851

banner955

BERBER VE KUAFÖRLER ÇİFTE BAYRAM YAŞIYOR

Pandemi döneminde uzun süre kapalı olan berber ve kuaförler, Kurban Bayramının gelmesiyle işleri artınca rahat nefes aldı. Müşterilerinin bol olduğunu belirten berber ve kuaförler, uzun süre çalıştıklarını dile getirirken, şükrettiklerini söylediler.

Yerel Haber 19.07.2021, 18:00 19.07.2021, 17:20
611

Koronavirüs ile mücadele kapsamında çok uzun süre kapalı kalan berber ve kuaförler normalleşme süreci ile birlikte gelen Kurban Bayramının yoğunluğunu yaşıyor.

Kurban Bayramı’na 1 gün kala yoğun bir şekilde çalışan berber ve kuaförler, gelen müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışıyor.

Sabahın erken saatlerinde müşteri kabul etmeye başlayan berber ve kuaförler, pandemi kuralları çerçevesinde müşteri kabul ederken, müşterilerine de yine pandemi önlemleri alarak traş ve bakımlarını yapıyorlar.


Düzceli berber ve kuaförler; pandemi döneminde uzun süre kapalı kaldıktan sonra Kurban Bayramı’nın kendilerine ilaç gibi geldiğini belirterek, sabahlara kadar çalıştıklarını söylediler.

Arefe günü diğer günlere göre daha çok çalıştıklarını belirten kuaför ve berberler, durumdan mutlu olduklarını da dile getirdiler.

banner844
Yorumlar (1)
Kapalı mi 1 yıl önce
Sözde kapalıydı tras olmamış hiç adamngorrunuz mu bu insanlar k3ndink3nrine mi tras oldu
22
açık