banner851

banner955

BİR MAHKUMUN İBRETLİK HAYKIRIŞI

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 15 yıl hapis cezası alan bir mahkumdan ibret verici açıklamalar... Yattığı Çankırı Cezaevi'nden gazetemize mektup gönderen mahkum genç, Düzce'deki gençlere tehdit ve şantajla uyuşturucu ticareti yaptıran kişiler olduğunu ve bu kişilerin isimlerini savcıya verdiğini belirterek, "Bu insan kılığına bürünmüş kişiler yüzünden 15 sene ceza aldım. Herkes bana sırtını döndü, kimsem kalmadı." dedi. Düzce'deki gençlerinin kurtulması adına kaleme aldığını vurguladığı mektubunda "Benim oyuna geldiğim gibi kimse oyuna gelmesin." ifadesini kullandı.

Yerel Haber 08.05.2017, 15:07 09.05.2017, 12:45
8066

15 YILA MAHKUM OLDU
Düzce'de uyuşturucu ticaretine geçit vermemek ve madde kullanımının önüne geçmek adına dört koldan mücadele devam ederken, gazetemize gönderilen bir mektup uyuşturucunun pençesine düşen bir gencin hayatının nasıl mahvolduğunu gösterdi. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 18 ay önce çıkarıldığı mahkemece tutuklanan ve 15 yıl hapis cezası alan adını açıklamadığımız bir genç, yaşadıklarının Düzceli gençlere ders olmasını istedi. 

"TEHDİT VE ŞANTAJLA UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPTIRIYORLAR"
Cezasını Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi'nde çeken ve zehir tacirlerinin üzerine attığı iftira yüzünden demir parmaklıklar arkasında olduğunu savunan mahkum, Düzce'deki gençlere tehdit ve şantajla uyuşturucu ticareti yaptıran kişiler olduğunu iddia etti. 

Mektup satırlarına döktüğü haykırışında dikkat çekici ifadeler kullanan mahkum genç, uyuşturucu ticareti yapanların kendisini de kullandıklarını ve tehdit ettiğini belirterek, delilleri savcıya verdiğini aktardı. 

"BENİM OYUNA GELDİĞİM GİBİ KİMSE OYUNA GELMESİN!" 
Düzce'deki gençlerin kurtulması adına mektup yazdığını belirterek, şöyle seslendi: "Benim oyuna geldiğim gibi kimse oyuna gelmesin!" 

"ZORLA İÇİRDİKLERİ HAPLARIN ETKİSİNDE KURYELİK YAPTIRDILAR"
Düzce'de uyuşturucu alışverişi yapmakla suçladığı iki ismin gençleri uyuşturucuya alıştırdıklarını ileri süren genç mahkum, "Sizden Allah rızası için yardım istiyorum. 15 sene ceza aldım ve bu insan kılığına bürünmüş kişiler yüzünden herkes sırtını döndü kimsem kalmadı. Ben hatalar yaptım, kurtulmak için gittiğim devlet hastanesi dahil sahip çıkanım olmadı ve yaptığım hataları, beni alıştırdıkları bonzai, zorla içirdikleri hapların etkisinde kuryelik yaptırdılar. Düzce gençliği sizin elinizde saygılarımla..." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (8)
A.PINARLI 6 yıl önce
Arkadaşım ben art niyetli yazmadım.Gençlik elden gidiyor.Dikkate yöneltmek için yazdım.Tabiki benimde çoluk çocuğum var.Rabbim ne diyor tedbirini al kulum takdir benimdir.cümlemizi Allah korusun .
Haruncanserbetci 6 yıl önce
Duzce emniyeti jandarmamız elinden geleni yapiyor..ben çok başarıli buluyorum.Valimizde konuya çok önem veriyorum..ailelerde duyarli olmali
Abiler 6 yıl önce
Duzcenin abileri coluk çocuğu borca sokup borç karşılığı bunu yaptırıyo. İnşAllah baştakı insanlar asıl cezayı alır ve suçsuz insanlar ayıklanır.
cevap 6 yıl önce
A.PINARLI arkadas sizin coluk cocugunuz yok galiba yada basınıza böyle bi olay gelmedi gelmiş olsaydı her yerden medet umardın .Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. burası küçük yer olmaz dediğmiz hersey basımıza gelebilir
tahir 6 yıl önce
Polislerimiz bunlara niye bitirmiyo anlamişdeyilim suclar agir olmali
Ahhh eden 6 yıl önce
Allahın izniyle emniyet mensuplarımız bunların kökünü kurutur inşAllah çocuklarımızı Allaha emanet ediyorum böyle illete bulaşanları da pisliğe bulaşanlarıda Allah bir an önce kurtarsın bulaştıranları da iki dünyada kahretsin
cihan 6 yıl önce
arkadaş senin asaletinde adamlık varmış hatanı anlayıp dönmüşsün vermiş olduğun bilgilerle yeni canların yanmasının önüne geçmen günahlarına kefaret olur inşAllah
A.PINARLI 6 yıl önce
Ey insanoğlu çoluğuna çocuğuna çevrene sahip çık her şeyi devletten bekleme son pişmanlık fayda vermiyor.
Yeni Sayımız