banner851

banner955

BİRİNCİ ETAP SONA ERDİ

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ‘Camiden Spora’ projesi kapsamında Kur-an Kursu eğitiminin ardından yaz spor okullarına gelen öğrenciler arasında düzenlenen bilgi yarışmasının finalistleri belli oldu.

Yerel Haber 07.08.2014, 15:05
145
BİRİNCİ ETAP SONA ERDİ

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Camiler Yarışıyor Bilgi Yarışması birinci etabı sona erdi.


10 caminin katıldığı bilgi yarışmasında her cami 3 çocuktan oluşan yarışmacı ile yarışmada yer aldı. Cedidiye, Metek Toki, Nusrettin, Otopark, Uzunmustafa, Cumhuriyet, Orhan Gazi, Körpeşler, Burhaniye ve Memur Sen camilerinde eğitim gören ve yaz okullarında spor eğitimlerine katılan öğrenciler kıyasıya yarıştı.


Tören Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’nin açılış konuşmasında tüm öğrencilere başarılar dilemesiyle başladı.

bilgi yarışmasında yarışmacılara 10 din kültürü ve ahlak bilgisi, 10 spor ve 5 genel kültür bilgisi soruları soruldu. En çok puan alan 3 takım finale çıkmaya hak kazandı.


Camiler Yarışıyor Bilgi Yarışmasında Uzunmustafa camii, Memursen Camii ve Nusrettin Camii öğrencileri finalde yarışarak en çok bilgi sahibi cami olma unvanını elde etmeye çalışacak.

 

 

banner844
Yorumlar (0)