banner851

banner614

BURASI ŞEHRİN GÖBEĞİ

banner619

Orman İşletme Müdürlüğünün bahçesine Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan Kent Park’ta tuvalet sorunu devam ediyor. Daha önce gündeme getirdiğimiz konu hakkında somut bir adım atılmayınca Kent Park’a gidenler soruna hiç de hoş olmayan bir çözüm üretti. Parkın bahçesinde bulunan atıl haldeki tek katlı binaya kokudan yaklaşılmıyor. Şehrin göbeğinde yeşillikle bezenmiş yaşam alanının vahim hali, Düzce'nin yaşanabilirlik sıralamasında il olarak neden geri planda kaldığını gözler önüne seriyor.

banner846
Yerel Haber 29.09.2015, 12:57
5331
BURASI ŞEHRİN GÖBEĞİ
banner844
Düzce’de ailelerin boş zamanlarında çocuklarıyla eğlenirken kendilerinin de masalarda piknik yapıp hoşça vakit geçirebilmeleri amacıyla yapılan Kent Park’ta tuvalet sorunu sürüyor. Parkı kullananların tuvalet ihtiyacını giderebilmeleri için bir yapının olmayışına vatandaşlar en son seçenekle çözüm üretti. Bazı vatandaşlar, parkın bahçesinde bulunan Orman İşletme Müdürlüğüne ait tek katlı atıl haldeki virane binayı tuvalet ihtiyacını gidermek için tuvalet olarak kullanıyor.

Camları kırık dökük olan içerisinde alkol şişeleri, çöpler bulunan eski binanın hali içler acısı.Bina içerisindeki tuvalet dışında her odaya tuvaletini yapanlar yüzünden binanın yanına yaklaşılmıyor. Binanın bu durumda olmasında parkla ilgilenecek güvenlik görevlisinin bulunmaması etkili oluyor.

Parkı kullanan vatandaşlar tuvalet ihtiyacını park içerisinde bulunan Evlendirme Memurluğunda ya da en yakın noktada giderse de ayrı bir tuvalet parkın en büyük ihtiyaçlarından biri… Parkta oynayan çocuklar ve kadınlar her ne kadar ihtiyaçlarını karşılamak için Evlendirme Memurluğunun lavabosunu kullanıyor olsa da bu durum yetersiz kalıyor. Durum böyle olunca temiz hava almak isteyen vatandaşlar, park tercihinde Kent Parkı arka plana atıyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (13)
düzceli 6 yıl önce
sanki evlendirme binasına izin veriyorlarda.ağzı olan konusuyor.oraya park yapmıssın tuvalet yok insanlar üstünemi yapacak.zaten tuvalet yapsalar bedavamı olacak hemen ücret.neredeyse attığımız adıma para alacaksınız.yaptıgınız başka birşey yok....
nurcan 6 yıl önce
Sakaryadaki parkı örnek alsınlar uyduruk birpark
Metin 6 yıl önce
kendi cebine girenden başka bir şer düşünmiyen belediye başkanı olırsa ne olur be bekliyorsunuz wc miş çokda umrundaydı zamanı var giderken birine verir yarı yarıya kırışırşar 49 sene bezlenip gidin diyordur :)) onun amacı paraaa cebii sanki bilinmyr
Eren 6 yıl önce
yanından geçerken nefes tutarak geçiyoruz adamlar içeriye pisliyorlar yakında vidanjör getirirler :D
bolu ya bakın.. 6 yıl önce
bolu yeniçağ da piknik ve balık avlama yerlerindeki tuvaletleri bal dök yala.ama ordaki ilçede iki zabıta çalışıyor düzce ilinde 100 zabıta çalışıyor.sonuç ortada...
81düzceli 6 yıl önce
güvenlik koydularda neoldu biri biçaklandı biri kendi jopuyla dövüldü birine 10 kişisaaldırdırdilar düzceden başka hiç bir kent park böyle değil
Duzce sevdalısı 6 yıl önce
Arkadaslar bilinçli şekilde önce Parktan güvenlik kameralarıni soktuler sonrada güvenliği kaldırdılar. Neden mi ? Çünkü birilerine peşkeş cekecekler parkı. Park sahipsiz kaldı hemen bi ihale yapalim. Parkı yandaşa verelim .
Kent park vahim.... 6 yıl önce
İsmail bey Zaman''ında 24 saat güvenlik görevlisi vardı...Mehmet bey Başkan olur olmaz güvenlik görevlilerini yolladı..parkın içinde her türlü pislik yapılıyor..genç kızların durumu perişan içinde afedersiniz kucaktan kucağa dolaşıyorlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
parçalı bulutlu