banner851

banner955

BÜYÜK PROJEDE SONA GELİNDİ

Düzce Belediyesi’nin en önemli sosyal projelerinden biri olan ve kapalı alışveriş merkezi niteliği taşıyan Cumhuriyet Mahallesindeki Katlı Pazaryeri projesinde sona gelindi.

Yerel Haber 29.04.2017, 11:36 30.04.2017, 09:55
7978

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in sosyal alanlar konusuna verdiği önem çerçevesinde Cumhuriyet Mahallesi için planlanan katlı pazaryerinin yapımı sürüyor.  Düzce’de pazarcı esnafının ve vatandaşın en çok mağdur olduğu konunun başında gelen modern katlı pazaryeri ihtiyacının giderilmesi için başlatılan çalışmalarda mesafe kat edildi.

Kapalı alışveriş merkezi niteliği taşıyacak alanda vatandaşlar için alışveriş dükkanlarının yanı sıra sosyal mekanlar da inşa ediliyor. Katlı pazaryeri inşaatının havadan çekilmiş son görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

Yaklaşık bir yıl önce başlayan çalışmaların hızla yol alması projenin kısa sürede tamamlanacağına işaret ediyor. Konumu itibarıyla birçok mahalleye eşit mesafede bulunan katlı pazaryeri gerek pazarcıların gerekse pazaryeri temizliğini yapan temizlik işleri ekiplerinin işini kolaylaştıracak.

Cumhuriyet Mahallesi’nde toplam 5182,56 metrekare alana yapılan pazaryerinin üzerin çelik Konstrüksiyonla kapanacak.

Yorumlar (8)
muharrem dönmez 6 yıl önce
Çok iyi olmuş akbıklarada okulun park yapınız rica ediyorum
Glykli 6 yıl önce
Helal olsun baskan yapar hainler izler
kasabalı abdullah 6 yıl önce
Yapılan bu pazaryeri sadece pazarcı esnafına tahsis edilir yoksa hariçten gazel okuyan yancılara peşkeş çekilirse sıkıntı olur
adamın teki 6 yıl önce
Gerek oradaki esnaf için gerekse vatandaş için umarım araçlarını adam gibi parkedecek park yeri yapılır. Aziziyedeki pazaryerinde de park yeri var ama buralara sergi açılmasına göz yuman zabıta da var. Takipçisi olacağım.
Eseveyk 6 yıl önce
Hele bir bitsin açılışında beş tabak pilav yicem.
düzceli 6 yıl önce
yol parası 2500 eşin yanında 2500 cocular 4 dönüş 18 tl al marketen sec al aynı para
SÜLEYMAN METE 6 yıl önce
TREN GİBİ PAZAR YERİ OLAN BAŞKA ŞEHİR VAR MI?
FİYATLARA BAKAYIM DESEN İLK BAKTIĞIN FİYATLARI UNUTURSUN O DERECE YANİ :-)))
SÜLEYMAN METE 6 yıl önce
YANLIŞ ANLAŞILMASIN MEVCUT PAZAR YERİNDEN SÖZ EDİYORUM; YENİSİ HAYIRLI OLSUN; YAPANLARIN EMEĞİNE SAĞLIK...