banner851

banner955

CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN TOPLU TAŞIMAYI ÖNERDİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yoğun kar yağışı nedeniyle trafikte meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı toplu ulaşımın pazartesiye kadar ücretsiz olacağını duyurdu.

Yerel Haber 19.01.2022, 15:49
1592
CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN TOPLU TAŞIMAYI ÖNERDİ
banner986

Yoğun kar yağışı komşu Bolu’da da hayatı olumsuz etkiledi. Ulaşımda aksamalar ve trafik kazalarının meydana geldiği kentte okullar da tatil edildi.

Kar yağışının kuvvetli şekilde devam etmesi beklenirken Bolu Belediyesi’nden, trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı yoğunluğu azaltmak için ‘ücretsiz toplu taşıma’ adımı geldi.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, il genelinde pazartesiye kadar toplu ulaşımın ücretsiz olacağını duyurdu.

Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yoğun kar yağışına rağmen toplu taşıma hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. 19 Ocak 2022 -24 Ocak 2022 tarihleri arasında toplu taşıma tamamen ücretsizdir.  Can ve mal güvenliği için toplu taşımayı kullanmanız önemle rica olunur.” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (8)
Düzceli 4 ay önce
Yorumları okuyor mudur faruk bakanın danışmanları
Şampiyon 4 ay önce
Abi bu iş böyle yürümez…. Bizim bütün kronikleşmiş sorunlarımızı Tanju bey çözer…Mümkün se Bizi tekrar Bolu ya bağlayın …
Fark 4 ay önce
Bolu bunu yapıyor bizim belediye sağlıkçılara kanunla verilen hakkı yok şu gün görüşeceğiz yok bu toplantıda ele alacağız diye kullandırmamak için bahaneler üretiyor
Düzceli 4 ay önce
Bolu belediyesi başarılı baskanı da
düzceli 4 ay önce
tanju yaparrrrrr özlü bakarrrr
murat 4 ay önce
Şu faşist dediğiniz tanju kadar olamadnız.
Güzeeel 4 ay önce
Süper bir uygulama şimdi bunu da yasak ederler ya da vergisini isterler
ahmet 4 ay önce
bolu bizi kıskanıyor
19
parçalı bulutlu