banner851

banner614

DESTEK BEKLİYOR

banner619

16 yaşındaki lise öğrencisi eğitimde sorunları işlediği ilk kitabını yazdı. Bugün imza günü düzenleyen genç yazar, destek bekliyor…

banner846
Yerel Haber 11.06.2014, 15:46
367
DESTEK BEKLİYOR
banner844

Düzce Merkez Ticaret Lisesi 9. Sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Mihriban Akkaya, ilk kitabını çıkarmanın mutluluğunu yaşıyor… “Eğitim ve Çocuk” adlı kitabını çıkaran Akkaya bugün imza günü gerçekleştirdi. Lise binasında düzenlediği imza gününe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney de katıldı. İmzaladıkları kitabını Yurtman ve Güney’e armağan eden genç yazar, günün anısına fotoğraf da çektirdi.


Güney ve Yurtman genç yazarı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Düzce İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Düzce Şubesi tarafından “ samimiyetin fert ve toplum hayatı açısından önemi” konulu kompozisyon yarışmasında aldığı il birinciliği onu kitap yazma konusunda teşvik ettiğini söyleyen Akkaya, ilk kitabında sorunları ele aldığını söyledi.Milli eğitim Müdürü ve belediye başkan yardımcısı dışında katılımın az olmamasına üzülen Akkaya, ikinci kitabını yazma hazırlıklarına başladı. Akkaya, ikinci kitabını çıkarma konusunda destek istedi.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
18°
hafif yağmur