banner851

banner955

DİKKAT! 13 MAHALLEDE KESİNTİ YAPILACAK

Düzce Belediyesi, içme suyu ana hattında meydana gelen arızaya bağlı olarak bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağını duyurdu. Onarım çalışmaları nedeniyle merkeze bağlı 13 mahallede yarın 09:00-17:00 saatleri arasında su verilmeyecek.

Yerel Haber 21.02.2018, 13:07 21.02.2018, 17:13
11457
banner1032

Düzce Belediyesi, içme suyu ana hat arızası nedeniyle 22 Şubat Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağını açıkladı.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada içme suyu ana hattında meydana gelen arıza nedeniyle bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağı belirtildi. Açıklamada; 22 Şubat Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında Çamköy, Sancaklar, Körpeşler, Arapçiftliği, Sarayyeri, Akınlar, Karacahacımusa, Fatih, Yeni Mahalle, Karaca, Koçyazı, Beyciler ve Çavuşlar mahallerinde geçici su kesintisi yapılacağı duyuruldu. Ekipler içme suyunda meydana gelen arızanın 22 Şubat Perşembe mesai saati bitimine kadar giderilmesinin planlandığına dikkat çekti.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (13)
Fatih mahallesinden nefre 2 yıl önce
Fatih mahallesinde zaten hiç bir zaman dert bitmiyor lanet ettik artık lanet ya yol kapanır ya su keslir hiç bir iş zamanında yapılmaz hayır anlamadığım birşey var Cuma günü millet cünüp mü gelsin camiye nasıl bir akıl ki Perşembe gününden beri su keser bu sıcaklarda insanlık suçu siz hiçbirşeyi haketmiyorsunuz der gibi hayır biz de faturalarımızı ödüyoruz herşeye ceza kesmesini biliyorsunuz sizin cezanızı kim kesecek bu kadar insaları sinirden delirtmenize yazıklar olsun!!!!
Azizye mahlesi 3 yıl önce
Allah askina bu nasil bir çalisma sabah dörtden bu saatde suyumuz yok
Yazıklar olsun! 5 yıl önce
Yıl olmuş 2018 halâ Türkiye'de su kesintisi oluyor.! Saat olmuş akşam 9 sular henüz gelmedi akşama kadar ne çalışmasıymış bu!!! Bizden suları kesin kesin İstanbullulara gönderin!!!
fatih mah. 5 yıl önce
fatih mah. oturuyorum ve salı da çarşamba sular yoktu bugün de 9 ile 5 arası denir ama en az gece 12 ye kadar gelmez o sular ne arızaymış arkadaş giderilemedi!
Ekrem 5 yıl önce
Bitiremediniz bir türlü bu ana hattaki su kesintisini. Vatandaşa bıraksanız şimdiye kadar Düzce' nin tüm su boruları değiştirildi. Ama ne hikmetse bir türlü bitmedi bu ana hattaki arıza. Pes doğrusu. Suyun bu kadar bol olduğu bir memlekette bu kadar susuz kalan tek milletiz. Yazıklar olsun bu belediyeye ve yönetimine. Allah sizleri bildiği gibi yapsın. O en iyisini bilendir.
Aşiyan 5 yıl önce
Ne güzel perşembe günü 09 la 17 arası su kesintisi diye haber yapılıp daha geceden saat gece 1 de su kesiliyor e kardeşim o zaman geceden su kesilecek deyin Emin’im bu su kesintisi hafta sonunu bulacak işte bizim belediye hizmetlerimiz
Yoldaş 5 yıl önce
Bunlar iyi günlerimiz sevgili Düzce Halkım...Nasilsak öyle yonetiliriz .Hoş seçilen de değiştirilebiliyor.Belediye ye müfettiş incelemesi yapılması şarttır.Halkin parası ile saltanat sürenler Hak'kin tokadı ile tepetaklak olacaktır...
VATANDAŞ 5 yıl önce
FATURALARDA BİR DÜNYA KESİNTİ YAPIYORSUNUZDA 2 GÜNDÜR SU NASIL VEREMİYORSUNUZ MANTIKLIMI BU GECE GÜNDÜZ ÇALIŞILMASI GEREKİYOR(NET)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık