banner851

banner614

DÜ Hastanesi'nde doğum krizi

Bir iddia sonucu Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde doğum yapan bir kişinin hastaneyi Savcılığa verdiği öğrenildi. Konu araştırıldığında böyle bir durumun söz konusu olmadığı öğrenildi

banner619
Yerel Haber 09.09.2009, 19:22
204
DÜ Hastanesi'nde doğum krizi

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde sezeryanla doğum yapan Münevver Erdem'in doğumu acemi doktorlara yaptırdığı konusunda savcılığa suç duyurusunda bulunduğu duyumu kamuoyunu ayağa kaldırdı.

Bunu üzerine Münevver Erdem'in yakınlarının yaptığı açıklamada böyle bir şeyin söz konusu olmadığı öğrenildi. Konunun asılsız olduğu ve kendilerinin doktorlardan ve hastaneden memnun olduğunu vurgulayan Mübehcel Fatma Uyanık, “Biz doktorlarda ve hastaneden çok memnunuz. Keşke her hastanede hastalara böyle davranılsa. Her şeyde yardımcı oluyorlar ve bizleri hiç mağdur duruma düşürmüyorlar.” diyerek söylentilere yanıt verdi.

Konuyla ilgili mikrofonlarımıza konuşan ameliyatı yapan Yar. Doç. Dr. Mustafa Albayrak, konunun tamamen gerçek dışı olduğunu ve duyduklarında kulaklarına inanamadığını söyledi. Stajyer doktorların ameliyatlarda sadece ameliyatı izlediğini ifade eden Albayrak, çalışmalarında tamamen profesyonel davrandıklarını sözlerine ekledi.


Yorumlar (0)