banner851

banner955

DURUMLARI HAKKINDA İLK AÇIKLAMA

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Yurdu’nda gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırılan öğrencileri ziyaret etti. Ay’a ziyareti sırasında hastaların durumu hakkında bilgi veren Başhekim Yardımcısı Dr. Erhan Sert, 38 kız öğrencinin bulantı ve kusma şikayeti ile hastaneye başvurduğunu belirterek, durumlarının iyi olduğunu söyledi.

Yerel Haber 14.03.2018, 15:02 14.03.2018, 18:43
3499

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda kalan ve gıda zehirlenmesi şüphesi ile Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan öğrencileri ziyaret etti. Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Erhan Sert ile birlikte tedavi altında olan öğrencilerle konuşan Ay, her gence tek tek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başhekim Yardımcısı Dr. Erhan Sert, 38 kız öğrencinin bulantı ve kusma şikayeti ile hastaneye başvurduğunu ancak sağlık durumlarının kritik düzeyde olmadığını belirtti. Hastaların durumu hakkında bilgileri alan Nursel Ay da Başhekim Yardımcısı Sert’e hastalara gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.Doktorlara çiçek takdim etti
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay, hastane ziyareti sırasında 14 Mart Tıp Bayramı’nı da unutmadı. Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yapan doktor ve hemşirelere, Tıp Bayramı dolayısıyla çiçek veren Ay, sağlık çalışanlarının bayramını tebrik etti. Nursel Ay ayrıca hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret etti. Sağlık personellerinin büyük bir fedakarlık ve özveri örneği olduğunu ifade eden Ay, “Allah yokluklarını göstermesin, onlar bizim en kıymetlilerimiz.” dedi.Haber: C.ÜSTÜNER


 
Yorumlar (8)
yemek 5 yıl önce
Okul yurdundaki yemeği, yemek şirketi tarafından yapılmamaktadır. Yurt, gıda malzemesini kendi satın almaktadır ve ürettirmektedir. Üretimden ve dağıtımdan tamamen okul sorumludur. 3 öğün toplamı için 7,50 TL ödenekleri olan bir yer için çokta anormal değil. tabiki 7,5 TL ye illa kötü bir malzeme kullanıyorlar diyemem, muhtemelen pişirme sırasında yapılan bir ihmal buna sebep olmuştur. Tarım BAk. numunesini almıştır. sonuçlar açıklanır.
Devlet ve özel 5 yıl önce
Büyük geçmiş olsun ama devlet kendini de denetlemeli sadece özelleri değil
Ali Ekrem 5 yıl önce
Sorumluluk yemek şirketi ve bu yemek şirketi ile ihaleyi imzalayan okul yönetimi (öğretmen, müdür yardımcısı ve müdür)
Memet 5 yıl önce
Okulların yemeklerini kimler hazırlıyor ve denetliyorsa işte sonuç meydanda.mübarek öğrenciler sanki koyun.önlerine ne konursa yer.arada bir de böyle zehirlenince insanlarda acaba ne oldu der.merak eder.sonra unutulur gider.bu düzen böyle.
Hasan 5 yıl önce
Her devrin müdürü her dönem korunur altta günah keçisi birisi bulunur denetlemek le görevli okul müdürü yerini korur
Akpli 5 yıl önce
Her yerde başkanın eşi başkası yok mu?
VELİ 5 yıl önce
Mili eğitim değilde belediye başkanının eşi ve arkadaşları kameralara çıkmış.
Sorumluluk 5 yıl önce
Sorumlular nerde tabii rahat rahat oturun koltuklarda
19
parçalı bulutlu