banner851

banner614

DÜZCE'YE BİR KAVŞAK DAHA!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde yapımı devam eden yeni kavşakta incelemelerde bulundu. Başkan Ay, yeni kapalı pazaryeri ile bağlantı yolunda bulunan yaşam alanları arasındaki ulaşımı oldukça verimli bir hale getireceğini belirttiği kavşağın kısa süre içinde tamamlanacağını söyledi.

banner846
Yerel Haber 16.11.2017, 11:13 17.11.2017, 14:53
3988
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Fen İşleri Müdürü Murat Gülmez ve ekibi ile birlikte Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde yapımı devam eden ve Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri ile çevre yolların bağlantısını sağlaması planlanan yeni kavşak çalışmasını inceledi. 

Zahid Kevseri Bulvarı devamı ile Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi ve Şehit Ömer Halisdemir Caddesi bağlantısını sağlayacak Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerindeki kavşaktaki çalışmaların son durumunu yerinde gören Başkan Ay, yetkililerden bilgi aldı. 

"Önemli bir talebi karşılayacak"
İnceleme sonrasında açıklama yapan Başkan Dursun Ay, önemli bir ulaşım güzergahında daha çalışmaların sona yaklaştığını belirterek, "Düzce’nin şehir merkezi trafiğini rahatlatmak amacıyla çalışma ve planlamalarımız devam ediyor. Bu anlamda burada yapımı devam eden kavşağın önemli bir talebi karşılayacağını düşünüyoruz. Ciddi şekilde takip ederek incelediğimiz kavşak, yapısı itibariyle birçok ulaşım güzergahına bağlantı sağlayacak. Kontrollü şekilde işleyen trafik için vatandaşlarımızdan biraz daha sabır istiyoruz. Yeni kapalı pazaryeri ile bağlantı yolunda bulunan yaşam alanları arasındaki ulaşımı da oldukça verimli bir hale getirecek kavşak kısa süre içinde tamamlanacak." ifadelerini kullandı.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (23)
dzcll 4 yıl önce
en ıyısı kuzey çevre yolu acıl yapılması lazım.çamkoyden gırış halden çıkış olmalı bılgılerınıze.
fatih 4 yıl önce
o kavşak hatalı yapılıyooooorrrr
Duzceli 4 yıl önce
Millet trafik hızlı aksın diye kavşakları ortadan kaldırma derinde, bizimkiler akıcılığı baltalamak için her 250 metreye bir kavşak yapıyorlar. Her yolu ana yola bağlamak zorunda değilsiniz.
dalçık 4 yıl önce
Evet Düzce de olimpiyat ve As Taksi mevkiine D-100 e dikey yani kuzey güney yönünde yapılmalı Bolu da olduğu gibi..
Olimpiyat şampiyonu 4 yıl önce
Olimpiyatta her sabah fatih mahallesinden çıkan araçlarla toslaşıyoruz. Oradaki ağaçlı, gereksiz çıkıntı derhal kaldırılmalı. illa büyük bir kaza mı olmaı gerek! Dört yol ağzına bir de dört yanyol eklenince ışıklar da çözemiyor bu durumu.
Musluman 4 yıl önce
Selamin aleykum arkadaslar ben tamda o kavsak ta oturuyorum bunlarin hepsi yalan verim falan yok yolu felç etti ler sizi kandiriyolar vede igrenc olmus ;(
Düzceli 4 yıl önce
Düzcedeki bu garip kavşaklari ve yol bağlantilarini kim yapiyor acaba çok merak ediyorum. Kalici konutlardan universiteye giderkenki çikişa bakin. Afad kavşagi ve simdi de bu garip kavsak.
Halk 4 yıl önce
Bisi bilmiyenler konusmasin eski mantikla konusanlarda.. kavsaktan cikarken sinyal verilir ve kavsaktaki ne yol verilir ve bu kavsak bu sistem icin tam uygun biai bilmiyip yok muhendis hatali filan demeyin size cok guluyorum..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın