banner851

banner614

EĞİTİME DESTEK KERMESİ

banner619

Eğitime destek vermek için Saray Talebe Yurdu Gönüllü Kadın Kolları tarafından kermes düzenlendi. Kadın kollarının hazırladığı gıda, el işi ürünleri ve çok sayıda giyim eşyası 15 gün boyunca Düzcelilere sunulacak.

banner846
Yerel Haber 27.04.2012, 11:41
250
EĞİTİME DESTEK KERMESİ
banner844

Saray Talebe Yurdu Gönüllü Kadın Kolları tarafından eğitime destek vermek için kermes düzenlendi.

İstanbul Caddesi belediye binası karşısında açılan kermesten elde edilen gelir Saray Talebe Yurdu öğrencilerin eğitim giderleri, Doğanlı Hafızlık Kursu İnşaatı ve Yığılca Kız Öğrenci Yurdu İnşaatı için kullanılacak.

15 gün boyunca açık kalacak kermeste, kadın kolları tarafından yapılan ev yapımı yiyeceklerin yanı sıra çok sayıda giyim ve el işi ürünler  öğrencilerin eğitimine destek olmak için satışa sunuldu.

Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın açılışını yaptığı kermeste konuşan Saray Talebe Yurdu Müdürü Osman Çolak, Bir Elin Nesi Var, İki Elin Sesi Var” kampanyası başlattık. Buradan elde edilen gelirin hepsi eğitime harcanacak. Kermese destek verenler kendi yol paralarını bile kendi ceplerinden karşılıyor. Buradaki küçük kuruluşlar büyük hizmetlere harcanacak. Bu kermesimiz 15 gün boyunca hizmetinizde olacak.”dedi.

Çolak’ın konuşmasının ardından Belediye Başkanı İsmail Bayram kermesin açılış kurdelasını kesti. 

Kermeste açılan stantları gezen Başkan bayram ve davetliler satışa sunulan ürünlerden satın alarak kermese katkıda bulundu.

Haber; S. KAŞKIR

Yorumlar (0)