banner851

banner955

EN BÜYÜK HAYALİYDİ, GERÇEK OLDU

Beşiktaş taraftarı Mehmet Ali, hayaline kavuştu. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın eşi Nurgül Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın eşi Nursel Ay, bedensel engelli 8.sınıf öğrencisi Mehmet Ali’yi Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Beşiktaşlı futbolcular ile buluşturdu. Mehmet Ali, Teknik Direktör Şenol Güneş’e yarın oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe maçı öncesi taktik de verdi.

Yerel Haber 28.02.2018, 11:29 01.03.2018, 12:50
3161

Hürriyet Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Mehmet Ali Uzun’un en büyük hayali gerçek oldu. Bedensel engelli öğrenci Mehmet Ali, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Beşiktaşlı oyuncularla bir araya geldi.

Kızılay İstanbul Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Başbakan Binali Yıldırım’ın kardeşi İlhami Yıldırım ile kızı ve aynı zamanda Kızılay İstanbul Şubesi Başkan Vekili Büşra Bahar Köylübay’ın Düzce programları kapsamında Kalıcı Konutlar’da bulunan Hürriyet Ortaokulu’na ziyaretleri sırasında Mehmet Ali’nin bu isteği iletildi.Mehmet Ali’ninse bu isteği herkesi harekete geçirdi. Talep doğrultusunda Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın eşi Nurgül Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın eşi Nursel Ay, Mehmet Ali ile birlikte İstanbul’un yolunu tuttu. Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne gelen koyu Beşiktaş taraftarı Mehmet Ali burada Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Beşiktaşlı futbolcular ile bir araya geldi.Samimi bir sohbet ortamında geçen ziyarette Mehmet Ali, yarın 20:30’da oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Maçı öncesi Teknik Direktör Şenol Güneş’e taktik verdi.Çok özel bir konuğu ağırlayan Beşiktaşlılar, burada Mehmet Ali ile bir süre sohbet ettikten sonra bol bol fotoğraf çektirerek bir de imzalı forma hediye etti.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (25)
... 5 yıl önce
Boyle guzel haberler duymaya o kadar ihtiyacimz varki...
mustafa durmaz 5 yıl önce
Hepinizden Allah razı olsun
Hakan Yılmaz 5 yıl önce
Mehmet Ali ile fotoğraf çektirebildiklerine mutlu olmalı futbolcular çünkü o en büyük Beşiktaş taraftarı..... Adamın dibi...
Trafdar 5 yıl önce
Dünyanın Derdi Bitmez Unutmayalım Bu Arkadaşları BEŞİKTAŞI ve Emeği Gecen Herkese Teşekkürler
BJK 5 yıl önce
Ne Kadar Sevinmiş Belli Birde Takdik Vermiş ŞENOL hocaya
şampiyon BJK 5 yıl önce
Hellal sizlere herkese tüm emeği gecenlere
BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Süper Birşey Bu Durum
düzce 81 5 yıl önce
yemin ediyorum ağladım sebep olandan ALLAH razı olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu