banner851

banner955

GAMZE İÇİN PARA TOPLANDI

Beyin sapında damar yumağı oluştuğu için ölümle burun buruna olan Akçakocalı Gamze Ses için oluşturulan banka hesabına ameliyat için gerekli olan para toplandı. Gamze şimdi ameliyat olmak için 28 Ocak tarihini bekliyor.

Yerel Haber 12.01.2019, 16:48 14.01.2019, 13:08
2506
banner1032

Beyin sapında damar yumağı oluştuğu için ölümle burun buruna olan Akçakocalı Gamze Ses için güzel haber geldi.

Anadolu Rock’ın ünlü sanatçısı Haluk Levent’in de yardım çağrısında bulunduğu Gamze Ses için oluşturulan Valilik onaylı, Gamze Ses’in yanı sıra, babası Erol Ses, amcası Erdoğan Ses ve Belediye Meclis Üyesi Osman Şenbaş adına açılan ortak banka hesabında ameliyat için gerekli olan para toplandı.

Müjdeyi ise, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici verdi. 17 yaşındaki Gamze’nin ameliyatı için gerekli paranın bugün itibariyle fazlasıyla toplandığını söyleyen Yemenici, “Artık ameliyat günü olan 28 Ocak’ı bekliyoruz” dedi.
Gamze için tek yürek olan Akçakoca başta olmak üzere Türkiye, gurur verici bir şekilde bu işin altında kalkarken artık tüm dualar 28 Ocak’ta İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde ameliyat olacak Gamze’nin iyileşmesi adına…


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (5)
sanayici 4 yıl önce
hani saglıkta hersey bedavaydı bu coçugumuzada cok geçmış olsun
Hsn 4 yıl önce
Rabbim şifa versin. InşAllah iyi olursun ..
Aziziyeli 4 yıl önce
Benn kendi adıma duyarlı vatandaşlara teşekkür ederim.allaah razı olsun
1. Adam 4 yıl önce
Allahım yar ve yardımcınız olsun
Helal olsun 4 yıl önce
En basta Allah saglik sihhat sifa versin insaAllah yeterki yardimlasalim ihtiyac sahiplerine ulasalim birlik olalim bu gercekten turk milletine has bir ozelliktir
18
kapalı