banner851

banner614

HAREMLİK SELAMLIK AÇIKLAMASI

Akçakoca'da sahne aldığı otelde harem selamlık uygulaması yapıldığı gerekçesiyle eleştirilen Nadide Sultan, bir açıklama yaparak taraf gibi gösterilmek istendiğini söyledi.

banner619
Yerel Haber 13.08.2013, 12:32
250
HAREMLİK SELAMLIK AÇIKLAMASI

Nadide Sultan, geçtiğimiz günlerde Düzce’de düzenlenen bir kadınlar matinesindeki konseri ülke gündemine oturdu. Organizasyona, otel yönetiminin alışılmamış uygulaması damga vurdu; orkestradaki erkekler, sahneye konulan paravanla izleyiciden ayrıldı.

 

10 AĞUSTOS'TA YAPILAN "NADİDE'DEN MİNİ KONSER" BAŞLIKLI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Bu uygulama karşısında şaşıran ama programı aksatmayan Nadide Sultan, haberin basına yansımasının ardından aldığı eleştirilerden bunaldı. Haksız yere taraf gibi gösterilmek istendiğini belirten şarkıcı, yazılı bir açıklamayla eleştirilere karşılık verdi:

Nadide Sultan, “Onların ağız dolusu lafları var, benim gerçeklerim. Zaten beni bir taraf gibi göstermek ve görmek isteyenlere ne söylemesem boş. Cevap vermeye kalksam mahalle kavgasına dönüşür. Olanlar da mahalle dedikodusu gibi değil mi? Yok sahneye perde konmuş, yok konmamış. Sahneye çıktığımız yerde kadın ve erkek misafirlerin, hatta erkek garsonların da olduğu fotoğraflar var. Ama boş. Bu resimleri sonradan çektirdiğimizi bile söyleyenler oldu. Biz yüzlerce kişiyi topladık, bir prodüksiyon yaptık, figüran erkekler kullandık. Film mi çekiyoruz? O gece beni izlemeye avukatım Fehmi Şeker ve kız arkadaşlarım da geldi. Onlar da bir ara getirilen ve geri giden perdeyi gördüler. Onlar da şaşkın. Bu kavgaya karışmayacağım. Ben bu halkın şarkıcısıyım. Beni dinlemek isteyen herkese hamamda bile çıkar şarkı söylerim.”dedi.

 

Haber: S. KAŞKIR

Yorumlar (0)