banner851

banner614

HEPSİ BENİM PROJEM!

Akçakoca'daki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, ilçede hayata geçirilen mahallelerde asfalt yapımı, elektrik tellerinin yer altına alınması, kentsel dönüşüm, liman ve mahalle pazarı projelerinin kendi projeleri olduğunu belirterek, "Daha önceki başkanlarımıza nasip olmamış, bize nasip oldu." dedi.

banner619
Yerel Haber 02.12.2016, 14:50 03.12.2016, 16:10
2535
HEPSİ BENİM PROJEM!

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ile Ali Direk'in de hazır bulunduğu kahvaltıda basın mensuplarına belediye eliyle yürütülen projelere ilişkin bilgiler veren Başkan Yemenici, birçok çalışmanın tamamlandığını ve 2017 yılında da bazı mega projelerin tamamlanarak hizmete açılacağını belirtti.

"Seçimde neyi yapacağım dediysem onu yapıyorum"

Konuşmasının ardından basın mensuplarından gelen soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca’da yapımı tamamlanan ve devam eden projelerin son durumundan bahsetti. Yemenici, “Seçimlerde söz verdiğimiz projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Mega projemiz olan ‘Melenağzı Park’ projemiz de inşallah önümüzdeki yaz açılacak. Mahallelerde asfalt yapımı, elektrik tellerinin yer altına alınması, kentsel dönüşüm projesi, yeni liman, mahalle pazarı benim projelerim. Daha önceki başkanlarımıza nasip olmamış, bize nasip oldu. Buraların projeleri vardı ama ben projelere eklemeler yapıp projeleri takip ettim. Ödeneklerini çıkarttım. Seçimde neyi yapacağım dediysem onu yapıyorum.” dedi.

"Yiğidi öldür, hakkını yeme"

AK Parti’nin belediyecilik anlayışını Akçakoca’da da hissettirdiklerini anlatan Yemenici, başarının bir ekip işi olduğunu söyledi. "Tüm projelerimizi bire bir takip ile kısa sürede Akçakoca’ya kazandırılmasını sağladık.” diyen Yemenici, “Bir şeyleri konuşurken ‘Yiğidi öldür hakkını ver’ düsturu ile konuşmak gerekir. Bizim çalışmalarımıza mana bulmaya çalışıyorlar. Hep konuşmakla olmuyor, biz icraat yapmayla uğraşıyoruz. Polemiğe girmeden iş çözmeye, iş üretmeye çalışıyoruz. Buradan şunu söylemek istiyorum; "Yiğidi öldür, hakkını yeme.” diye konuştu.

Kahvaltı programı, Başkan Yemenici'nin gazetecilerle toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorumlar (7)
KÜRESEL ISINMA 5 yıl önce
KÜRESEL ISINMA İLE KUTUBLAR ERİYOR BUNU DA HESABA KATMANIZ GEREKİR BİR ÇOK SAHİL ŞERİDİ SULAR ALTINDA KALAÇAK ÇOK DEĞİL 20-30 SENE İÇİNDE BAKINIZ KARASUYA DALGA KIRAN YAPTILAR HİÇBİR TEDBİR ALINDIMI ALINMADIYSA AKÇAKOCA MERKEZ CAMİİ VE DENİZE SIFIR YERLER PEK YAKIN ZAMAN İÇİNDE SULAR ALTINDA KALABİLİR YÖNETİCİ DEDİĞİMİZ İLERİ GÖRÜŞLÜ OLMALIDIR UYARMASI DA BİZDEN
Malik 5 yıl önce
Fikret başkanın yaptığı iskeleden başlayıp Ayazl'ıya giden sahil şeridi, yürüyüş yollarını, özellikle çınar caddesinde oturup dinlendiğimiz çiçekli bankları mahvettiniz. İlçemizin değil bölgenin en güzeli terminalimizi ve çevresini mahvettiniz. Sedaş'ın ve DSİ nin düzenlemelerini neden belediyenin başarısı sayıyorsunuz? İki yıldır pislikten sahil yollarında yürüyemiyoruz...
Zorunlu akçakocalı 5 yıl önce
Yiğidi öldür hakkını yeme en büyük projen çeşmeden akan kola :)
Akçakoca kimliğini olustu 5 yıl önce
Akcakoca bey ismini tanitin. Konuralp bey de tanitilmali
LAZ 5 yıl önce
Başkanım : başarılarınızın devamını diliyoruz.Yapacağınız limanı Akcakoca'nın geleceği açısından,büyük bir balıkçı barınağı ve yük limanı olarak yaparsanız isabetli olur kanaatindeyiz.
laz 5 yıl önce
Tebrikler başkan iyi gidiyorsunuz.Yapılacak olan limanı Akcakoca'nın geleceği açısından büyük bir balıkçı barınağı ve yük limanı olarak yaparsanız isabetli olacaktır.Başarılarınızın devamını dileriz..
Akçakoca Bey 5 yıl önce
Yakışır sayın başkan Akcakocada yaşayan Yığılcalılar olarak seni seviyoruz ve çalışmalarını takdir ediyoruz.