banner851

banner955

“HER DAİM MAZLUMUN YANINDA”

Yılbaşı gecesi Yığılca’ya bağlı Hacıyeri Köyü’nde bulunan 3 katlı ahşap evi küle çeviren yangının ardından Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in soluğu yangınzedelerin yanında aldığı ve 24 saat geçmeden ailenin tüm ihtiyaçlarının giderildiği bildirildi.

Yerel Haber 02.01.2019, 17:24 02.01.2019, 18:29
1783

Yığılca Belediyesi’nden ‘Her daim mazlumun yanında’ başlığı ile yapılan açıklamada, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in mesai ve tatil kavramını unuttuğu belirtilerek, adeta yöneticilik dersi verdiği vurgulandı.Yiğit’in ilçedeki acı tatlı tüm gelişmeleri yakından takip ettiği kaydedilen açıklama şöyle devam etti:

“31 Aralık yılbaşı gecesi Yığılca'da yaşanan yangın felaketinde de yine ekibiyle olay yerinde olan Başkan Yiğit, maddi kayıpla sonuçlanan felakette, felaketzede ailenin tüm ihtiyaçlarının ivedilikle giderilmesi talimatını vermesinin ardından 24 saat dolmadan ailenin ihtiyaçları giderildiği bilgisi paylaşıldı. 1 Ocak günü resmi tatil olmasına rağmen Başkan Yiğit'in sosyal medya hesabından da yaptığı paylaşımlarda afetzede ailenin sorunları ile yakinen ilgilendiği ve ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında süreci takip ettiği an be an izlendi.”

 

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (7)
Cengiz E 4 yıl önce
Bir elin verdiğini diğer el görmesin sözüne ne oldu....Reklam yapmaya ne gerek var.
Yığılcalı 4 yıl önce
Evler yanarken yığılca belediyesini arıyoruz sabaha kadar cevap yok. İtfaiyeci yok itfaiye aracı var su yok. Evler eşyalar insanlar yandıktan sonra gelip iki poz veriyor bunu da muhabirlere haber olarak yaptırıyor. Çok
Yığılcalı 4 yıl önce
Yav şu gurur ve kibir haberlerini yapmayı bırakın. Siz haberi vatandaştan öğrenin. Yandaştan değil...
yığılcalı 4 yıl önce
afetzedeye verilen yardım paketinde kızılay yazıyor.başkan başka kuruluşun yardımı ile şov yapma...sen ne verdin..
Yığılcalı 4 yıl önce
Yağlayın, yağlayın. Gelin bir Yığılcayı görün, 4 yılda değişen hiç bir şeyin olmadığını göreceksiniz. Basını reklamla bağlamış
yığılcalı 4 yıl önce
yığılcamız senınle gurur duyuyor baskanım
Selam 4 yıl önce
Şu işi gösterişe dökmeye ne kadar meraklısınız ya yazık be
21
parçalı bulutlu