banner851

banner614

İHALEYE ÇIKACAK

İl Genel Meclisi Plan ve Bütçe komisyonu İl Özel idaresi hizmet binasının satış talebini uygun gördü. Komisyondan geçen satış kararının ardından Hizmet binasının kısa sürede ihale çıkması bekleniyor.

banner619
Yerel Haber 03.06.2014, 12:01
234
İHALEYE ÇIKACAK

İl Özel İdaresi’nin Şerefiye Mahallesi’ndeki hizmet binasının satış kararı komisyonda geçti. Fiziki alan yetersizliği gerekçesiyle karar alan İl Genel Meclisinin plan ve bütçe komisyonuna havale ettiği konu, bugün yeniden meclisin gündemine girdi. Plan ve bütçe komisyonu yapmış oldukları araştırma ve inceleme neticesinde il özel idaresinin hizmet binasının satışının yapılmasını uygun gördü. Kara mecliste oy birliği ile kabul edildi.


Heyelan raporu okundu

İL Genel Meclisi Başkan Vekili Çiğdem Günal başkanlığındaki haziran ayının ikinci toplantısında Kaynaşlı’daki Çatalçam, Çakırçavan ve Yeniyurt grup yolundaki heyelanları inceleyen meclisin raporu okundu. Komisyon, Kaynaşlı Köylere Hizmet götürme Birliği başkanlığının heyelan için 2 adet ekskavatör ve iki adet kamyona ihtiyaç duyduğu, taş malzemesinin heyelanın yanında bulunan doğal taşlar kırılarak temin edilebileceğini tespit etti. Rapor meclisten oy birliği ile geçti.

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

Yorumlar (0)