banner851

banner614

İSMİ CAMİDE YAŞAYACAK

Düzce Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü tarafından yapılan eğitim seminerinde Arapçiftliği Mahallesine yapılan caminin adının “Şehit Ömer Halisdemir” olacağı bildirildi.

banner619
Yerel Haber 07.11.2016, 16:50 07.11.2016, 17:07
3918
İSMİ CAMİDE YAŞAYACAK

Düzce Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü, cami ve kuran kursu derneklerinin yönetici ve üyelerine yönelik eğitim semineri verildi. Derneklerin yaptığı çalışmalar, İl Dernekler Başkanı Yunus Karaman’a bildirildi.

44 cami ve Kur’an kursu derneği yönetici ve üyesinin katıldığı seminerde konuşan Arapçiftliği Mahallesi Camileri ve Kur’an Kursları Derneği başkanı Muammer Ceylan, Arapçiftliği Mahallesi’ne 1 yıl önce yapımı tamamlanan caminin yanındaki 5 dönümlük arazi üzerine 100 yataklı yatılı Kur’an Kursu yapılacağını ve caminin isminin “Şehit Ömer Halisdemir” olacağını belirtti.

Körpeşler Mahallesi Cami Yaptırma ve Yaşatma Deneği Başkanı Mansur Bilgin, camilerde hırsızlıkların çok fazla olduğunu ayrıca madde bağımlısı olan kişilerin camilere dadandıklarını ifade etti. Bilgin, madde bağımlısı olan kişilerin aileleriyle görüşerek ya da doktorlardan yardım alarak topluma kazandırılması konusunda öneride bulunuldu. Seminer sonunda katılımcılara sertifika verildi.

banner844
Yorumlar (4)
Aziziye 5 yıl önce
Çok güzel düşünülmüş.fakat düzcemizinde üç tane şehidi var onlarda olabilirdi .hayırlısı olsun.
Aa 5 yıl önce
İsim kullananlara ailesi dava açacaktı. Bir de bunlarla uğraşılmasın?
Müteahhit 5 yıl önce
Aile sosyal medya üzerinden isim kullananlara dava açılacağını açıkladı.
Mehmet Caner POLAT 5 yıl önce
Kararı alan ve vesile olan yöneticilerimize yürekten saygılarımı sunarım. Tebrikler, hayırlı olsun..