banner851

banner955

KADIN ÇİFTÇİLERE EN GÜZEL ÖRNEK

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve eşi Nursel Ay, “Kadın Çiftçiler Yarışıyor 2013 Bilgi ve Proje Yarışması”nda Türkiye 2’ncisi olan Halime Zengin ve ailesini ziyaret etti.

Yerel Haber 02.04.2018, 11:45 03.04.2018, 10:47
3079

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Düzce’de hayata geçirdiği örtü altı çilek projesi ile “Kadın Çiftçiler Yarışıyor 2013 Bilgi ve Proje Yarışması”nda Türkiye 2’ncisi olan Halime Zengin’i ziyaret etti. Başkan Ay’a eşi Nursel Ay da eşlik etti.

Serada yetişen çilekleri elleriyle toplayan Başkan Ay Düzce’ye böyle bir başarı kazandırdığı için Halime Zengin ve ailesini tebrik etti.

Kadın çiftçimiz Türkiye’nin can suyudur”
Başkan Ay Türkiye’nin kalkınmasında kadın girişimi ve gücünün önemine değinerek, “Kadın Çiftçiler Yarışıyor 2013 Bilgi ve Proje Yarışmasında Örtü Altı Çilek Projesi ile Türkiye 2’ncisi olan, devletimizin teşviki ile hayallerini gerçeğe dönüştüren ve yeşil Düzce’mize bir güzellik daha kazandıran hemşehrimiz Halime Zengin’in çilek serasını ziyaret ettik. Memleketimizin kalkınmasında büyük yere sahip olan kadınlarımızın yanında olmaya her zaman devam edeceğiz. Kadın çiftçimiz emeğiyle, çalışmasıyla Türkiye’nin can suyudur. Onların hayallerini gerçekleştirmeleri için bizler de elimizden gelen desteği göstermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Vatandaş 5 yıl önce
Heryeri imara açtınız.tarım alnları inşaat doldu.ücra köyler mahalle oldu.sonra düzceovası korumaya alındı.hasta bitkisel hayatta.balkonda tarım için proje hazırlanmalı.
BAŞARI 5 yıl önce
GÜLDEN AK arkadaşımızı bir kez daha tebrik ediyorum ve gurur duyuyorum..
m 5 yıl önce
Organize sanayileri yaparken çiftçileri ve bu şehirde yaşamaya çalışan insanları neden düşünmediniz ?
Yeni Sayımız