banner851

banner614

KANALİZASYON SORUNU KALMAYACAK

banner619

Çilimli’de alt yapı çalışmaları devam ediyor. 3. etap kanalizasyon çalışmaları kapsamında ilçenin tüm kanalizasyon sorunu çözülecek.

banner846
Yerel Haber 11.05.2012, 14:32
206
KANALİZASYON SORUNU KALMAYACAK
banner844

Çilimli’nin girişinde başlayan ve yaklaşık 16 kilometre uzunluğunda olacak olan kanalizasyon çalışmaları sürüyor. Daha önce 1 ve 2. Etap çalışmalarını sonlandırılmasının ardından bugün 3. Etap çalışmalarına start verildi. Çilimli’de başlayan 3. Etap kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, öncelikle alt yapıya önem verdiklerini belirterek, sonrasında üst yapı için harekete geçeceklerini söyledi.
Yavuz, “ İlçemiz girişinde bu 3. Etap çalışmalarımız. İlçemizin kanalizasyon sorununu ortadan kaldıracağız. Yaklaşık 16 kilometrelik bu kanalizasyon kanalını tamamlama çalışmalarımız sürüyor. Çilimli bu konuda rahatlayacak. Biz ilk önce alt yapı çalışmalarına önem veriyoruz. İlk alt yapıyı daha sonra üst yapı çalışmalarımız olacak. Üst yapıyı tamamlamak isterken alt yapıda sorun olursa, hizmet tamamlanmış olmaz. Bu nedenle bizim ilk amacımız alt yapıyı tamamlamak.” Dedi.
Ekiplerden alınan bilgilere göre, 16 kilometrelik kanalizasyon çalışmaları 1 ay içerisinde tamamlanacak.

Haber: H.İŞCAN

Yorumlar (0)