banner851

banner614

KAR MACERASI KARAKOLDA BİTTİ

Arazi aracıyla Kardüz Yaylası’na çıkan 5 arkadaş, araçlarının kara batması sonucu yaylada mahsur kaldı. Düzceli beş arkadaşı ise AFAD ekipleri kurtardı.

banner619
Yerel Haber 16.12.2017, 10:29 16.12.2017, 14:58
3542

Özellikle kış mevsiminde macera tutkunlarının uğrak yeri olan Gölyaka Kardüz Yaylası, şu sıra hem ziyaretçilerinin hem de kurtarma ekiplerinin tatlı belası oldu. Geçtiğimiz günlerde mahsur kalan ve AFAD ekipleri tarafından kurtarılan iki üniversite öğrenicisinin ardından bu kez de Düzce merkezden yola çıkan 5 arkadaş yaylada mahsur kaldı.Saat 21.00 sıralarında yaylaya çıkan Özgür Yılmaz, Sinan Özoğlu, Oğuzhan Eker, Uğur Kublay ve Recep Yarımkol, kar yüksekliği yaklaşık bir metreye yükselince araçlarını batırdı. Uzun süre uğraş veren 5 arkadaş battıkları yerden çıkamayınca devreye İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri girdi. Kısa sürede bölgeye ulaşan ekipler 5 arkadaşı kurtararak jandarma ekiplerine teslim etti.


Haber: Ş. ÇAKIR 

Yorumlar (10)
Kanun 4 yıl önce
Mübarekler sanki vergi memurusunuz hepiniz gerekn para cezası kesiliyor raat olun devlet oraya kadar boşa gitmiyor yani
Dağa guzel 4 yıl önce
Gidip kahvede oturmaktansa temiz hava,doga vs cok guzel bi etkinlik Artik herkeste arac var.Bes arkadas 50ser lira yakit atsa tamamdir.luks degil bu.Carsida karnini doyurmak olmus 30_40 lira.Olur boyle aksilikler.Devlet vatandas icin var.
cumayerli 4 yıl önce
zenginin verdigi vergide fakirin verdigi başka birseymi bir paket sigaranın yarısı vergi diyilmi bu memlekette
Düzceli 4 yıl önce
Tam bir haydihop tayfası hepsi fuzuli insanlar...
Şafak 4 yıl önce
Birileri zevki alem yapacak devlette benim vergimle onların egosunu tatmin edecek yazıklar olsun benim vergimden onlara harcanan her kuruş haram olsun.
Bunlarda masrafları bire on almak lazım.
hakan 4 yıl önce
zenginler zevk için yapıyor bu işi. bunlar zevki için devlet görevlilerini meşgul etmek zorunda değil bırakın arkadaşları kurtarır.
edep 4 yıl önce
Kimsenin zevkine sözümüz yok ancak devletin imkanlarını bunların zevkine göre kullanılmamalı kat va kat fatura edip alınmalı eğlençenin bedeli olmalı.
düzceli sins 4 yıl önce
zenginler o kadar vergi veriyor buzevki tatmak için yakıt ötv kdv herşeyi veriyorlar s
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Ne macera olmuştur ama :)
Düzce 4 yıl önce
Neyi nasıl yapıcağını bilmiyorsan çıkmıcaksın arkadaşım o durumda oralara milleti uğraştırıyorsunuz yazık günah.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın