banner851

banner614

Kazada 1 kişi hayatını kaybetti. !

D-100 Karayolu İhsaniye Köyü mevkiinde saat 00.10 sıralarında meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti. Kaza sonrası vatandaşlar yarım kalan yol çalışmalarına tepki gösterdiler.

banner619
Yerel Haber 31.07.2009, 01:33
135
Kazada 1 kişi hayatını kaybetti. !D-100 Karayolu İhsaniye Köyü mevkiinde saat 00.10 sıralarında meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre, İstanbul’dan Ankara istikametine gitmekte olan Muhammet Bayram idaresindeki 34 CID 15 plakalı otomobil hatalı solama sonucu önce yol yapım çalışmaları nedeniyle bırakılan dubalara çarptı ardından kontrolünü kaybederek karşı istikametten gelmekte olan Cumhur Uzun idaresindeki 54 TK 687 plakalı kamyonla çarptıştı. Kamyona arka dingilden çarpan otomobil kamyonun devrilmesine neden olurken, otomobil sürücüsü Bayram ise araç içerisinde sıkıştı. Ağır yaralanan sürücüsü Düzce Belediyesi itfaiyesine ait kaza kırım ve kurtarma ekibi tarafından sıkıştığı yerden çıkarılarak 112 acil servis ambulansı ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Otomobil sürücüsü Bayram Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kamyon sürücüsü Cumhur Uzun ise Jandarma tarafından gözaltına alındı. Jandarma kaza ile ilgili soruşturma başlatırken Kazanın görgü tanıkları, Hatalı solama yapan otomobilin Kamyona kafadan çarpacağı anda kamyonun direksiyonu kırarak kurtarmaya çalıştığını ancak otomobilin kamyonun orta kısmına çarptığını ve kamyonu devirdiğini söylediler. Kaza sonrası otomobilin ön kısmı hurdaya dönerken, ulaşım bir süre servis yolundan sağlandı. Duble yol çalışmaları nedeniyle sürücülerin dikkatsizliği sonucu meydana gelen kazalardan dolayı çevrede yaşayan vatandaşlarda tedirgin olduklarını belirtirlerken, başka kazaların olmaması için bir an önce tedbir alınmasını istediler. Özellikle yolun bir türlü tamamlanamamasına tepki gösteren sürücüler yapılan işaretlerin de yeterli olmadığını belirttiler.

Yorumlar (0)