banner851

banner614

KAZOKOĞLU'NA SON GÖREV

banner619

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Anavatan Partisi eski Bolu Milletvekili olarak görev yapan Ahmet Şamil Kazokoğlu, düzenlenen cenaze törenin ardından toprağa verildi.

banner846
Yerel Haber 24.06.2018, 14:45 24.06.2018, 18:08
2578
banner844

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Anavatan Partisi 18.Dönem Bolu Milletvekili 1941 doğumluAhmet Şamil Kazokoğlu bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Düzce doğumlu olan ve bu zamana kadar Düzce için önemli çalışmalar yapan Kazokoğlu Cedidiye Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.Acılı aileyi bugünde eş, dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Haber: H.GÜRSOY

Yorumlar (4)
Metin Çakmakçı 3 yıl önce
Mekanı cennet olsun, sayesinde emekli olduğum kuruma girmiştim. Ben de hakkı büyüktür. Çok üzüldüm, nur içinde yatsın.
Tuncay Kupacı 3 yıl önce
Şamil Beyin vefatını yeni öğrendim ve tek kelimeyle şoke oldum. Öncelikle Allahtan gani gani rahmet diliyorum. Toprağı bölüsün. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Çok karekterli, dürüst, kibar bir insanı kaybettik. Namazında niyazında bir insandı ama kimse bu yönünü bilmezdi. İnancını politik amaçlı kullanmayan nadir politikacılardandı. Ani ölümü karşısında Takdir-i İlahi demekten öte bir şey söyleyemiyorum. Tekrar Allahtan rahmet ve mekanı cennet olsun diliyorum
ALLAH RAHMET EYLESİN 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin, Düzce için yokluk zamanlarında can hıraş gönülden çalışanlardan biriydi, şimdikiler memleket için değil şahsi çıkarları için çalışıyorlar
zahit 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin
19°
hafif yağmur