banner851

banner614

KELEŞ SABIR İSTEDİ!

Bugünlerde vatandaşın en çok şikayet ettiği konulardan biri haline gelen mahalle ve sokaklardaki bozuk yollar belediye Başkanı Mehmet Keleş’in gündeminde… Katıldığı toplantıda şehir içindeki yollarla ilgili sıkıntıları bildiği belirten Keleş, vatandaştan sabır istedi. Belediyenin hizmet alanının 12 kat genişlediğine dikkat çeken Keleş, altyapı sorunlarının bitireceğini belirtti.

banner619
Yerel Haber 23.05.2016, 14:47
2129
KELEŞ SABIR İSTEDİ!

 Düzce’de yağmurlu havalarda çamur deryasına dönen, güneşli günlerde de tozdan nefes aldırmayan yollar, Düzcelinin en çok şikayet ettiği konuların başında geliyor.  Çukurdan geçilmeyen yollar halkın tepkisiyle karşılaşıyor.  Düzce’nin en büyük sıkıntılarından birisi olan ve sık sık haberlerimize de konu olan şehir içindeki yolların durumu Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i açıklama yapmaya etti. 12. Ahilik haftası etkinlikleri kapsamında Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonundaki törende konuşan Düze Belediye Başkanı Mehmet Keleş, şehir içindeki yollarla ilgili sıkıntıları bildiği belirterek, “Düzce’de asfaltlamamış yer kalmayacak, ama biraz sabır” dedi.

ŞEHRİN YÜZDE 60’INI KAZMAK DURUMUNDA KALDIK!

Belediyenin yaptığı hizmetlerin büyük kısmının alt yapıyla ilgili olduğunu vurgulayan Başkan Keleş, sözlerine şöyle başladı:

geçen yıldan beri kanalizasyon tertibatını, su tertibatını ve özellikle hiç olmayan yağmur suyu tertibatını kurmak için gayret gösteriyoruz. Binlerce kilometre tertibat döşedik. Buna birde doğalgazı ve telefonu altyapısının döşenmesinden dolayı yapılan kazıları da eklerseniz, aşağı yukarı şehrin yüzde 60’ını kazmak durumunda kaldık. Doğal olarak bu kazdığımız yüzde 60’lık kısmı kapatacağız, bunu yapmak içinde 1969 kalmış saatte 90 ton üretim yapan asfalt şantiyemizi kapattık, yerine yaklaşık 4 Milyon TL ödeyerek dünyanın en gelişmiş asfalt santralini kurduk. Saatte 260 ton üretim yapan dünyanın en modern asfaltını yapabilecek yeteneğe sahip bir tesis kurduk. O tesisi bir hafta içinde açıyoruz ve Düzce’nin içerisinde bu sene asfaltlanmamış nokta bırakmayacağız. Ama biraz sabır.”

HİZMET ALANI 12 KAT DAHA GENİŞLEDİ

Düzce’nin hizmet alanın genişlediğini hatırlatan Keleş, sözlerini önceki belediye başkanlığı dönemini hatırlatarak devam etti:

“ Her zaman yapılan işi görmek lazım, bir şekilde de neden böyle olduğunu da takdir etmek lazım. Şimdi mahallelerimizin içerisinde yollar var tabii ki çukurlar oluşuyor, tabii ki yağmur yağdı, kar yağdı, ama bir asfalt sezonu var, bir altyapı tesisatı var, yapmayalım altyapıyı onun üzerine asfalt dökelim olur mu böyle şey. Biz işi düzgün götürmek istiyoruz. Bakın geçen dönem ki belediye başkanlığıma merkezde altyapı eksiği bırakmamıştım, asfaltları da tamamen yapmıştım, kaldırımlarda dahil. Düzce Belediyesi hizmet alanı devamlı genişliyor, şuan 12 kat daha genişledi. Şimdi bütün mahallelerimizi altyapı sorunlarını bitiriyoruz ”

Haber;S.C.AKYÜZ

Yorumlar (35)
beycilerli 5 yıl önce
benim arabanın ne ön takım kaldı ne amortisör bu keleşe oy verenler gelsin benim arabamıda yaptırsınlar şimdi
karaca 5 yıl önce
çamurda yüzdürüp sabır isteyen bi başkan. sende sabredip passata binseydin ya
ülvi 5 yıl önce
şimdide akrabaların ile ingiltereye gitmişsin.gez bakalım başkan gez.gez.
caglar 5 yıl önce
başkan bırak gezmeyi düzcene bak bakamıyorsan git yeme vatandaşın parasını
vatandaş 5 yıl önce
mevcut Düzcedeki işlerin altından kalkamıyorsunuz.20 köyü mücavir alana almakla neyi değiştireceksiniz anlayamadık
invatauf 5 yıl önce
Yardımcıların kalem müdürün ve müdürlerin hatta şöförün bile insanlara zulmetti ve siz görmezden geldiniz HAZ aldınız GAM verdiniz düzceyi harab ettiniz belki sizde pişmansınız neden daha iyi hizmet veremedim diye birinci ve ikinci halkanıza bakın derim yapılan değişiklikler yeterli değil devamını getirin
Enayiyiz 5 yıl önce
Özür dileriz başkan!
2.defa Düzce'ye belediye başkanlığı yapıyorsun, 2. başkanlığınınyaklaşık 3.yılı ve biz isteklerimizde eşeklik ediyoruz.
Özür dileriz başkan, A8L için sen hiç sabretmemiştin. İlk icraatındı!
vatandaş 5 yıl önce
İnşAllah görevden alınırsın.
Ana cadde ve sokak aralarındaki çukurları dahi yamamaktan aciz bir belediye başkanısın. Kredini fazlası ile kullandın. Bırak git artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın