banner851

banner955

KESKİN’İ KAPIDA KARŞILADILAR!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk ilçe ziyaretini Akçakoca’ya yaptı. Teşkilatı binası önünde İlçe Başkanı, Belediye Başkanı, İGM Başkanı ve partililer tarafından karşılanan Keskin, “Akçakoca, Düzce’mizin yüzüdür. Akçakoca’yı her platformda öne çıkartmaya çalışıyoruz.” dedi.

Yerel Haber 15.03.2018, 10:31 15.03.2018, 16:42
2473

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe ziyaretlerine başladı. Keskin, ilk ziyaretini Akçakoca ilçesine yaptı. 31 Aralık’ta seçilen yeni yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Gençlik Kolları İl Başkanı Şükrü Sert de Keskin’e eşlik etti. AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı binası önünde İlçe Başkanı Dergah Akça, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İGM Başkanı Dursun Çakır ve partililer tarafından karşılanan İl Başkanı Hikmet Keskin, çarşı merkezindeki esnafları dolaşarak hal hatır sordu.“Tek başına kimse bir şey başaramaz”

Ardından ilçe başkanlığına geçen Keskin, partililerle sohbet etti. Burada açıklamalarda bulunan Keskin, “Tek başına kimse bir şey başaramaz. Biz, bir olduk, iri olduk ve önümüzdeki her engeli birlikte aştık. Birlikte güçlü bir irade ortaya koyduk. AK Parti teşkilatları, Türkiye’nin en büyük teşkilatlarıdır ve sorumluluklarımız var. Bu sorumluluklar çerçevesinde sanki yarın seçim olacakmış gibi 2019 yılındaki hayati önemdeki seçimlere hazırlanacağız. Tüm kademelerimiz birbirine entegre olacak ve güçlü bir başarı elde edeceğiz.” diye konuştu.“Akçakoca çok önem verdiğimiz bir ilçemiz”
Keskin ayrıca “Akçakoca bizim çok önem verdiğimiz bir ilçemiz. Düzce’mizin yüzüdür. Akçakoca’yı her platformda öne çıkartmaya çalışıyoruz.” dedi.

İlçe Başkanı Dergâh Akça ise “Biz de yeni yapılanmaya gittik. Bundan sonra da Düzce’miz ve Akçakoca’mız için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız.” dedi.AK Parti heyeti Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk ve Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi de makamlarında ziyaret etti. Belediye ziyaretinde Yemenici İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyelerine belediyenin çalışmalarını slayt eşliğinde anlattı.Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (12)
düzceli 5 yıl önce
ALLAH aşkına düzcedeki ışıklara kavsak yapın. .millet uzaya otoyol yapıyor.bizse 2tane kavşak yapamıyoz.
cash81 5 yıl önce
akçakocanın girişinde karşılamanız gerekirdi yanlış yapmışsınız ya neyin kafasını yaşıyorsunuz
Melek 5 yıl önce
Faber Castel yazar durur.Vaad ver dur para istemez su istemez.Paralarda hep size gider ama Bakın bugün hiç olamayacağınız kadar gençsiniz.Yani ölüm yaklaşıyor .hesap var hesap..
İnandık mı? 5 yıl önce
Tank, araba yapıyoruz ama motoru yok..Uçak, füze yapıyormuşuz ama Fabrikası yok. Silgi kalemtraşı Almanya'dan ithal eden ülkemin insanı 16 yıldır yalanlara inanıyor...
Satılanlar 5 yıl önce
Akp dönemi 10 liman, 81 santral, 36 maden sahası, Telekom, Tüpraş, Petkim gibi vrlıklarımızın çoğu yabancı sermayeye satılmış,''10 yıldır Uçağımız gökyüzünde'' masalını dinliyor...
Bir soru 5 yıl önce
Kadın kolu başkanınızın bedavadan Belediyeden 6-7 bin lira maaş aldığı yazıldı, çizildi. Siz haberdarmıydınız? değilseniz ne yaptınız? Bilin ki, benden yana haramdır. Ya sizden?
Ya Allah aşkına.. 5 yıl önce
Sanki Düzceyi hallettik de, Akçakoca'ya önem veriyorlarmış da. Seçim yaklaşınca vaatler, şovlar. Hakikatte ise 16 yıldır yapılmayan Akçakoca- Melenağzı yolu.İnşAllah gidersiniz.
m 5 yıl önce
Akçakocalılara eğitim verin, ilçeyi ziyaret eden insanlara nasıl davranılması gerektiği ile ilgili.
Kışın kimse olmadığı için insanlığı unutabiliyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu