banner851

banner614

KÜLTÜR MERKEZİ’NDE TELKARİ SERGİSİ

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İşleyen Eller Güler Yüzler” telkari sergisinde yükümlülerin eserleri Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde protokol ve vatandaşların beğenisine sunuldu.

banner619
Yerel Haber 19.04.2018, 18:23 20.04.2018, 09:27
1097
KÜLTÜR MERKEZİ’NDE TELKARİ SERGİSİ

Sanatı bir rehabilitasyon olarak kullanan Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü “İşleyen Eller Güler Yüzler” ismini verdiği proje ile yükümlülerin yaptığı eserler Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde Düzce protokolü ve vatandaşların beğenisine sunuldu.

Düzce Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün eğitimci desteği ile hayata geçirilen “İşleyen Eller Güler Yüzler” isimli telkari sergisinin açılışı Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Denetimli Serbestlik Müdürü İlker Öcal, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin’in katılımı ile gerçekleşti.Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından eserleri inceleyen protokol, eser sahiplerinden de bilgi aldı. Projenin bilgilendirme sunumunun yapılmasının ardından sergide emeği geçen yükümlülere tek tek belgeleri takdim edilerek tebrik edildi.Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (1)
İLHAN 3 yıl önce
Yakışır murat hocaya