banner851

banner614

LAF DEĞİL İCRAAT İSTİYORUZ!

banner619

Kadir gecesinde Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi,Filistin’de Müslümanların zulmüne dikkat çekmek için yatsı namazı ardından merkez büyük camii önünde basın açıklaması yaptı, Müslümanların zulüm altından kurtulması için dua edildi.

banner846
Yerel Haber 24.07.2014, 10:55
285
LAF DEĞİL İCRAAT İSTİYORUZ!
banner844

Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi, dün akşam Büyük Camide kılınan yatsı namazı ardından ellerini gökyüzüne açarak Filistinli Müslümanların zulüm altından kurtulması için dua etti.

 

 

Saadet Partisi’nin de destek verdiği protestoda hükümetten “laf değil, icraat bekliyoruz” denildi. Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan’ın gönderdiği bildiride “ bizim muhatabımız terör örgütü İsrail değildir. Sayın Başbakan’dan ve sayın dışişleri Bakanından somut adımlar atmalarını bekliyoruz. Bağırıp çağırarak, terör örgütünü İsrail’i kınayarak ya da lanetleyerek konuşmasınlar biz gazı alınacak bir topluluk değiliz. Uluslararası siyaset hamasi nutuklarla değil, yasalarla anlaşmalarla yaptırımlarla işler.” ifadelerine yer verildi.


Merkez büyük Cami önünde toplanan vatandaşlar ellerini semaya açarak Filistinli Müslümanların zulüm altından kurtulması için dua ettiler.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu