banner851

banner614

MAHKUMLAR İSYANDA!

banner619

Cezaevinde yol sorunu bitti, susuzluk başladı. Çilimli T Tipi cezaevinde mahkumlar aylardır susuzluk çekerken, mahkum yakınları yetkililerin ilgisizliğinden şikayetçi.

banner846
Yerel Haber 17.08.2015, 16:58
4395
MAHKUMLAR İSYANDA!
banner844
Çilimli'de yaptırılan T Tipi Cezaevi'nde sorunlar bitmek bilmiyor. Açıldıktan sonra yol sorunu gündemden düşmeyen cezaevi ile ilgili bu sıralar “susuzluk” haberleri yankılanıyor. Alt yapı ve üst yapı ile ilgili çalışmaların tam anlamıyla oturtulamadığı cezaevinde sık sık su kesintiler yaşanıyor. Üstelik su sıkıntısı aylardır devam eden cezaevinde mahkumlar ve mahkum yakınları yetkililerin ilgisizliğinden şikayetçi.  içme suyunu zar zor karşılayan mahkumlar, temizliklerini yapamadıkları için de hastalık kapıda. Açılmadan önce modernliği ile övünülen cezaevinde mahkumlar adeta susuzluktan kırılıyor.  Bu konuda haber merkezimize ulaşan mahkum yakınları, yetkililere seslerini duyurmaya çalışıyor. 
Yorumlar (3)
düzceli. 6 yıl önce
bu yaz aylarında o kadar olacak şu an müthiş bir su harcaması var.biraz sabır.
hasan 6 yıl önce
hükümetin daha önemli işleri var ......
lafla peynir gemisi.... 6 yıl önce
yol yaptılar maşallah nazar değmesin.beş yıldızlı.yolyaparken vatandaşı arazisini talan edip mağdur ettiler....eski yolun nesi vardı..
kepce operetorleri yolun hakından gelmeye başladı.....cezaevinine başka yermi bulamadılar rantcılar
28°
açık