banner851

banner614

MARKA HEYETİ BOLU’DA TOPLANDI

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Temmuz Ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Bolu’da gerçekleştirildi. Toplantıda, 2018 yılı Mali Destek Programı sonuçları ve “Nitelikli İstihdam ve Strateji Geliştirme Merkezi” güdümlü projesi değerlendirildi.

banner619
Yerel Haber 25.07.2018, 10:44 26.07.2018, 13:48
477

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Temmuz Ayı Olağan Yönetim Kurulu ToplantıBolu’da gerçekleştirildi.

Toplantıya, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Bolu Valisi Aydın Barış, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı.

Bolu’da gerçekleştirilen toplantıda aylık ekonomik görünüm raporu, 2018 yılı Haziran Ayı harcama ve faaliyetleri, Girişimci Çocuk Atölyesi hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.2018 yılı Mali Destek Programı sonuçları ve “Nitelikli İstihdam ve Strateji Geliştirme Merkezi” Güdümlü Projesi hakkında değerlendirme yapıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)