banner851

banner614

MASKE DAĞITIMI SÜRÜYOR

banner619

Düzce Belediyesi’nin Maske Dikim Atölyesi’nde üretilen maskeler vatandaşlara dağıtılmaya devam ediyor. Üretilen maskeler Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli tarafından Düzce Kamyoncular Kooperatifi’ne teslim edilerek, şoförlerin maske sıkıntısı giderildi.

banner846
Yerel Haber 06.05.2020, 10:15 08.05.2020, 14:18
988
MASKE DAĞITIMI SÜRÜYOR
banner844

  Düzce Belediyesi, Düzce’de vatandaşların maske ihtiyacını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor. Kültür Merkezinde oluşturulan Maske Dikim Atölyesinde gönüllüler tarafından üretilen maske üretimi yapılırken, bir yandan da vatandaşlara dağıtımı devam ediyor.

Bu kapsamda üretilen maskeler vatandaşlara ulaştırılması için muhtarlara dağıtılırken, bir yandan da Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli tarafından kuruluşlara dağıtılıyor. Düzce Kamyoncular Kooperatifi’ne maskeler de teslim edildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, “Düzce Belediye Başkan Yardımcımız sayın Hüdaver Gösterişli’ye teşekkür ediyorum.

Maske Dikim Atölyesi’nde üretilen maskeleri bugün burada şoför arkadaşlarımıza temin ettiler. Arkadaşlarımızın tek sıkıntısı maskeydi. Bu sıkıntıda Belediyemiz tarafından giderildi. Her türlü önlemi alarak vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.

Yorumlar (2)
Nasıl ulaşacagız. 1 yıl önce
Ya biz evden maskemiz yok diye çıkamıyoz.. O zaman bize de yer belirtip bir kereye mahsus maskesiz çıkıp maskelerimizi alalım. Reklalar gani gani ama 40 gündür maske bulamadık.
Seçil 1 yıl önce
Biz ev de kalanlar vatandaş değil miyiz ki hiç maske gelmiyor ?nereye gidiyor bu maskeler? kimlere veriliyor? açıklayın da bilelim.
15°
az bulutlu