banner851

banner614

MESLEK KURSLARI AÇILIYOR

El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü Ahşap, Mermer ve Gümüş işletmeciliği bölümlerinde 100 erkek kursiyere mesleki eğitim kursu verecek.

banner619
Yerel Haber 21.08.2013, 18:11
212
MESLEK KURSLARI AÇILIYOR

Düzce El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Ahşap İşlemeciliği, Mermer İşlemeciliği ve Gümüş İşlemeciliği bölümlerinde, 100 erkek kursiyere meslekî eğitim verileceği duyuruldu.

Kurslara başvuracak adayların en az ilköğretim okulu mezunu olması, eğitim süresince askerlikle ilişkisi olmaması,Yatılı kursiyerler için; 20 yaşından büyük olmamak, evli olmamak, taksirli suçlar ile kabahat türünden olanlar hariç olmak üzere, bir suçtan dolayı mahkûm olmamak,Gündüzlü kursiyerler için en az 15 yaşında olmak,Herhangi bir El Sanatları Eğitim Merkezinde eğitim ve öğretimine devam ederken, “Hiçbir El Sanatları Eğitim Merkezine kursiyer öğrenci olarak alınmama" cezası almamış olması gerekiyor. Kursa başvuru yapacak adayların 30 Eylül 2013( kontenjan açığı olması halinde 01 Kasım 2013) tarihi mesai bitimine kadar, gerekli belgelerle birlikte kültür mahallesindeki El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğüne şahsen veya duzceelsanatlari.gov.tr adresine posta yoluyla müracaat etmeleri gerekiyor. 
Haber: S. KAŞKIR

Yorumlar (0)