banner851

banner614

MİLYONLARIN İZLEDİĞİ YARIŞMAYI YİNE TOPA TUTTU

Paylaşımları ve söylemleriyle gündem olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den yine çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Şahin'in hedefinde bu kez Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor vardı.

banner619
Yerel Haber 09.06.2021, 12:25 09.06.2021, 16:03
5271

Söylemleri ve paylaşımlarıyla sadece Düzce değil ülke gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Daha önce 15 Ocak’ta yaptığı “Düzce'nin Muhafazakâr bir yapısı vardır. Dini değerlerine bağlıdır. Milli ve manevi değerlerimizle bağdaşmayan Survivor adlı yarışmaya katılan Düzceli bayan yarışmacı, yarışmadan ayrılmalıdır” sözleriyle yarışmayı ve başarılı yarışmacı Düzceli Ayşe Yüksel’i hedef alan Şahin’in hedefinde yine Survivor vardı.

Yarışmanın sonuna yaklaşılırken etkili performansıyla rakiplerini bir bir eleyen ve şampiyonluğa adım adım ilerleyen Ayşe’ye memleketi Düzce’den destek mesajları peş peşe gelirken Başkan Şahin bu durumu eleştirdi.

Başkan Şahin, sosyal medya hesaplarından yaptığı “SURViVOR milli, manevi ve ahlaki değerlerimize AYKIRIDIR.” paylaşımıyla bu konu hakkındaki görüşlerini bir kez daha ortaya koydu.

Şahin’in paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölerken bazı vatandaşlar Şahin’e destek olurken bazıları da tepki gösterdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (30)
Baskana 4 ay önce
Allahın lanetlediği tarikatlardaki tecvuzleri yazsana..5 muyeahiddi yazsana.copten ekmek toplayanlari yazsana.eyt lileri 2.iste calisacak deyipde kendi yandaşlari 10 yerden maaş alanlari huzur hakki deyipde folarla maas alanlari sma hastalari icin aglayan analari issiz gezen gencleri para yetistirwmedigi icin intihar edenleri yaz..Aynaya bak kendi gecmini yaz..
aynur 4 ay önce
İZLEME O ZAMAN
SEN GÖZÜNE KALBİNE SAHİP ÇIK
BİZ KADINLAR ZATEN KENDİMİZİ BİLİYORUZ
SİZİN GİBİ KENDİNİ BİLMEZ ADAMLAR OLDUĞU SÜRECE DAHA ÇOK ÖLÜRÜZ
MİLLETİ KİNE NEFRETE VE BÖLÜNMEYE KIŞKIRTMA
Düzceli 4 ay önce
Başkan Hakikati söylüyor. Ona karşı organize şekilde aynı cümlelerle saldıranları islama ve Müslümana olan nefretinden biliyoruz.
Başkan İslama, kültürümüze aykırı bu programa ve katılımcılarına tepkisini sözlü dile getiriyor.
Sizin gibi başörtülü diye saldırmıyor.
Hani sizin düşünce ve düşünceyi açıklama Hürrriyeti slonglarınız. Müslümana gelince unuttunuz mu Çağdaşcıklar.
Düzceli 4 ay önce
Sen müftümüsün belediye başkanımı sen önce kapının önünü temizle...
Osman 4 ay önce
Baskanı destekliyoruz doğruyu söylemiş. Diyanet başkanı bile bunu soyleyemez.
Ersoy 4 ay önce
Her koyun kemdi bacağından asılır başkan sen işine bak sana ne sen Allahmisin
Mustafa yağız 4 ay önce
Yahu arkadaş sana ne oluyor sen bu kadar dincisin ama çevrendeki açık giyenen akrabalarını neden elestirmiyorsun
Sen işine bak işine sen başkanlığını yap hizmet getir senin görevin bu çok rahatsız ediyorsa izleme demekki rahatsız değilsin izliyorsun sıkıntı ne bak soy adımda yazdım yüz yüze de tartışırız istersen
Semih 4 ay önce
Baskani elestirenler..siz Acuna program yapan Keremcen inide ailenizle izliyormusunuz..?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın