banner851

banner614

MÜSİAD’DA YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

AK Parti Milletvekili aday adayı olması nedeniyle MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanlığı görevinden istifa eden İsa Şengüloğlu’ndan boşalan koltuğa Vefa Pehlivan oturdu. Pehlivan, bugün düzenlenen devir teslim töreni ile resmen MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı oldu.

banner619
Yerel Haber 08.05.2018, 13:20 08.05.2018, 19:17
2288

MÜSİAD Düzce Şubesi’nin yeni başkanı Vefa Pehlivan oldu. Mevcut başkan İsa Şengüloğlu’nun AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğu gerekçesi ile istifa etmek durumunda kaldığı görevinin ardından bu sabah düzenlenen kahvaltı organizasyonunda yeni başkan kamuoyuna tanıtıldı.

“Bayrağı en güzel şekilde, yükselteceğine de hiçbir şüphem yok”
MÜSİAD Düzce Şubesi eski Başkanı İsa Şengüloğlu devir teslim töreninde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:

“Karar gereğince şube başkanlık görevimden 26 Mayıs tarihi itibariyle ayrılmış bulunuyorum. Yönetim kurulu üyelerimiz ve genel merkezimizle yapmış olduğumuz istişareler sonucunda yönetim kurulu üyelerimizden Vefa Pehlivan’ı şube başkanı olarak seçmiş bulunmaktayız. Yönetim kurulu üyeliğimden ayrılmam nedeniyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine Ayhan Pak gelmiştir. Kuruluşundan bugüne en eski üyesinden en yeni üyesine kadar MÜSİAD camiasına teşekkür ediyorum. Bayrağı en güzel şekilde, en iyi şekilde arttıracağına da yükselteceğine de hiçbir şüphem yoktur.”

“Üyelerimiz ve ülkemize katkı sağlama yolundaki faaliyetlerimiz yürütülmeye devam edecektir.”
Yeni Başkan Vefa Pehlivan ise şu ifadelerde bulundu:

“2011 yılının 6.ayından itibaren üyesi olduğum MÜSİAD Düzce Şubesi’nde yönetim kurulu üyelerimiz ve genel merkezimizin teveccühü ile şube başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. MÜSİAD olarak üyelerimize ve ülkemize katkı sağlama yolunda ortaya koyduğumuz faaliyetlerimiz, derneğimizde görev alan başkan, yönetim kurulu üyeleri ve tüm üyelerimizle sorumluluk bilinciyle ortaya koyduğu özverili çalışmalarla yürütülmektedir ve yürütülmeye de devam edecektir.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (8)
vatandaş 3 yıl önce
yakışır hayırlı olsun.
MAŞALLAH. 3 yıl önce
HAYIRLI UGURULU OLSUN İNŞALLAH ALLAH MUVAFFAK ETSİN. MAHALLEMİZİN KALENDER EŞRAFI OLAN VEFA AĞABEYİMİZE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR. DAHA NİCE SEVK VE İDARE KISIMLARINDA GÖRMEK İSTERİZ ALLAHIN İZNIYLE.
Osman Fahri ÇOLAK 3 yıl önce
Komşumuz Vefa Beyi yeni görevinden dolayı tebrik eder, başarılı çalışmalar dileriz
Murat 3 yıl önce
Hayırlı olsun vefa kardeşim başarıların daim olsun insaAllah.
Ant 3 yıl önce
Hastanede mülteci falan yok.hemen yorum yazmayada ne meraklısınız arkadaş senin bahsettiğin kişi 6yıl önce üniversite okumak için Türkiye’ye gelen Düzce üniversitesinde mühendislik okuyan bir kardeşimiz hastanede sadece tercümanlık yapıyor
kizilay meydan 3 yıl önce
Vefa bey hayırlı olsun... ön numara insandır başarılar
vatan suriye 3 yıl önce
sizde türkler yerine mültecileri hastanelere yerleştiren özel güvenliğe yerleştiren Belediye gibimi olacaksınız...
Vekilimiz 3 yıl önce
Genc dinamik isa senguloglu