banner851

banner955

MYK TOPLANTISI İKRAM YAPILDI

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı sonrasında, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kurul üyelerine Düzce’nin yöresel yemekleri ve ürünleri ikram edildi. Erdoğan, Düzce yemeklerine hayran kalırken, şehrin gastronomi kültürünün tabaklara yansıdığı Mutfak Sanatları Merkezi’nin kurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yerel Haber 12.01.2022, 10:00 13.01.2022, 12:51
2145
MYK TOPLANTISI İKRAM YAPILDI

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dün toplandı. Toplantıda AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de hazır bulundu. 

Toplantının ardından Keşir’in girişimleriyle ile Ankara’ya giden Düzce Mutfak Sanatları Merkezi çalışanlarının hazırlamış olduğu kentin yöresel lezzetleri Erdoğan ve MYK üyelerine ikram edildi. Mönüde Erguvan aşı, Karalahana sarması, çi börek, haluj, keşli cevizli erişte, Fasulye turşu kavurması, diken ucu, mısır ekmeği, Keşkek yatağında kuzu tandır, melengücceği tatlısı ve pepeçura yer aldı.

Erdoğan, büyük ilgi gösterdiği Düzce yemeklerine hayran kalırken, şehrin gastronomi kültürünün tabaklara yansıdığı Mutfak Sanatları Merkezi’nin kurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İkramın ardından Erdoğan, Keşir ve MSM çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konuyla ilgili Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Sn. Cumhurbaşkanımızın ilgi ve yüksek takdirlerine mazhar olmanın büyük mutluluğunu yaşadık. Bu vesile ile Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’mizin kıymetli çalışanlarına teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (4)
Seçmen 12 ay önce
Kimi yer kimi bakar kıyamet bundan kopar
Ali veli 12 ay önce
Afiyet Olsun..
Cash81 12 ay önce
Ejder meyvesi yokmuydu
levent 12 ay önce
başınız göge ermirtir
Yeni Sayımız