banner851

banner955

SAĞLAM ‘KRİZ MERKEZİNİ’ TOPLADI

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam, geçtiğimiz Salı günü tüm Düzce’yi etkisi altına alan kar yağışının ardından yapılan, karla mücadele çalışmalarını değerlendirmek amacıyla kriz merkezinde kriz merkezinde birim müdürlerinin katılımı ile bir toplantı düzenledi. Toplantıda konuşan Sağlam, Düzce merkezde 27 araç, 90 kişilik ekiple tüm sorunlara müdahale ettiklerini söyledi.

Yerel Haber 17.01.2019, 11:31 17.01.2019, 17:38
949

Geçtiğimiz 15 Ocak Salı günü itibariyle etkisini gösteren kar yağışı tüm Düzce’yi beyaza bürüdü. Düzce Belediyesi de şehir merkezi, Kalıcı Konutlar ve Konuralp Bölgesi’nde yolları açık tutmak ve ulaşımda aksaklıkların yaşanmaması amacıyla kar küreme ve tuzlama çalışmalarını gece boyunca sürdürdü.Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam da birim müdürlerinin katılımlarıyla Kriz Merkezi binasında gece yarısı toplantı düzenledi. Yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Sağlam birim müdürlerinden bilgi aldı.“27 araç ve 90 kişilik ekiple tüm sorunlara müdahale ettik”
Toplantıda bir konuşma yapan Sağlam, şöyle konuştu:
“Düzce Belediyesi olarak Salı günü akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışına fen işleri, su işleri, itfaiye, zabıta, ulaştırma, temizlik, park ve bahçe müdürlüklerimizle beraber belediye başkanımızın kontrolü altında çalışmalarımız tüm hızıyla kriz merkezinde toplanarak başlamıştır. 27 araç, 90 kişilik ekibimizle bütün sorunlara müdahale etmiş bulunmaktayız.”“Mağduriyet yaşanmaması için tüm yolları kontrol altına aldık”
Yapılan çalışmalara ilişkin de bir değerlendirmede bulunan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam, şu ifadelerde bulundu:
“Gece boyunca süren kar yağışı altında tüm ekiplerimiz hiç durmadan çalışmalarına kriz merkezini yöneten nöbetçi müdürlerimizle beraber kontrolümüz altında devam etmiştir. Yaklaşık 16 süren kar yağışında aldığımız bilgilere göre Düzce merkezde 20 santim, Kalıcı Konutlar ve Konuralp Bölgesi’nde yaklaşık 40 santim kar kalınlığı tespit edilmiştir. Kaldırım temizliği çalışmalarımız da gün boyunca devam etmiştir. Vatandaşlarımızın ulaşımında aksaklık olmaması amacıyla sabahın erken saatlerinden itibaren bütün ana arterlerimizde çalışmaları devam etmekte olan ekiplerimizle beraber tüm yollarımız kontrol altına alınmıştır.”Sağlam ayrıca vatandaşların herhangi bir sorunla karşılaştığında Alo 153 Beyaz Masa ve 03805261053 numaradan belediyeye 24 saat ulaşabileceklerini söyledi.

HABER: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (12)
Düzceli 4 yıl önce
Düzceyi kandırdınız yeter artık
sefer 4 yıl önce
müdür mü olmuş sefer , bu sefer kaç sefer her sefer her dönemde var bu sefer bu dönemde de var mı bu sefer. :) :)
Objektif 4 yıl önce
Bu arkadaşları şahsen tanımıyorum.Ancak yapılan icraatlere göre değerlendirme yapabilirim ve maalesef böylesi minyatür bir ilin hergün daha da berbat edilişini ve yönetilişini üzülerek izliyorum.Vizyon yok sahiplenme yok sıkıntı çok.
Kriz merkezi 4 yıl önce
Müdürleri anladım da o gömlekli arkadaşın (Sefer'in) ne iş yaptığını bilen var mı? Kendi reklamını yapan bir vatandaş. Her dönemin adamı. Olmadığı makamda poz vermiş...
Miraç 4 yıl önce
İyi has tamam da kar küreyen araçlar park halindeki araçların önüne değilde diğer boş tarafa yığsalar karı çok daha iyi olacak!!!
Veysi Taşdemir 4 yıl önce
Bunlar oturup ne yaptıklarını birbirlerine mi anlatıyorlar? Keleşin yeğeni napıyo orda? Bunlar yüzünden AKP milletvekili kaybetti. Çokda iyi oldu. Koskoca bakan seçim kaybederse de hiç şaşırmayın. Yeter artık
Düzceli 4 yıl önce
Sefer sefere çıkacak az kaldı 31 marta.
Halil Temiz 4 yıl önce
Çoluk çocuk oturmuş oraya, yüzlerinde ciddi bir ifade, sanki bir iş yapmışlar. Keleşin yeğeni hala Fen işleri Müdürü. Leven Kırca bu kadar komik olamaz. Güleriz ağlanacak halimize.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
açık