banner851

banner614

SALON DOLDU TAŞTI

banner619

İlahiyatçı Yazar Dr. İhsan Şenocak tarafından Düzce’de ’’Her Yerde, Her Zaman İslam’’ adlı konferans verildi.

banner846
Yerel Haber 07.04.2017, 12:17
1205
SALON DOLDU TAŞTI
banner844

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi ve İlmi ve Fikri Araştırmaları Merkezi (İFAM) tarafından düzenlenen etkinlikte, İlahiyatçı Yazar Dr. İhsan Şenocak tarafından ’’Her Yerde, Her Zaman İslam’’ adlı konferans verildi.

18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda düzenlenen konferansa, Düzce Vali Yardımcısı Hasan Ruhi Yaylacı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Şenocak gençlerden oluşan büyük bir kalabalığa hitap etti. 15 Temmuz sürecinde oluşan birlik ve beraberliğin İslam’ın değerleriyle sürdürülmesi gerektiğini kaydeden Şenocak, Büyük Doğu fikriyatının öneminden de bahsetti. 

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen program, Şenocak’a hediye ve çiçek takdimiyle son buldu. 

Yorumlar (6)
Bir dost 4 yıl önce
Bu buraya siyaset yapmaya mı gelmiş ilim irfan öğretmeyemi
birisi 4 yıl önce
koskoca gençlik merkezi varken neden spor salonları kullanılır ki? Bir kaç tane uyduruk yazara para kazandıracağınıza gençliği spora yönlendirip uyuşturucu bataklığından kurtarmak için o salonları kullansanız daha iyi olur.
Doğan 4 yıl önce
İslamı Kaynağı olan Kuran dan öğreniniz. Bu arkadaş insanlara gerçek islamı değil geleneksel islamı masalları ve uyutma politikasını sunuyor.Bizi uyutuyorlar uyanın artık.Gerçi uyanık halkı sadece Allah ister başkası istemez.
iMAM 4 yıl önce
BÜYÜK DOĞU FİKRİYATINDAN BAHSETMİŞ. YA BÜYÜK ORTA DOĞU PROJESİ NEDİR ONDAN DA BAHSETSEYDİNİZ YA. KİMLER EŞ BAŞKAN AMACI NE. NEDEN SESİNİZ ÇIKMIYOR.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
"BÜYÜK DOĞU FİKRİYATI"
81 4 yıl önce
Eminim ki güzel bir proğram olmuştur,ama arada Gençlikspor müdürlüğü gençlere ve spor a daha çok hitap eden proğramlarda yapmalı