banner851

banner955

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR CAMİİ AÇILDI

Arapçiftliği Mahallesinde yapımı tamamlanan Şehit Ömer Halisdemir Camii’nin açılışı törenle yapıldı. 750 kişinin aynı anda ibadet etmesine sağlayan camide ilk kez bir camiye 5 metre yüksekliğine yangın merdiveni yapıldı.

Yerel Haber 26.05.2017, 14:32 27.05.2017, 12:15
4553

Arapçiftliği Mahallesinde bulunan ve adını 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir’den alan caminin açılışı yapıldı. Açılış töreninde Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce İl Jandarma Komutanı Yılmaz Özdemir, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, muhtarlar ve vatandaşlar hazır bulundu.

Cami açılışı İl Müftüsü Selami Emen tarafından yaptırılan dua ile başladı. Dua edilmesinin ardından konuşan Düzce Valisi Dağlı, inşa edilerek açılışı yapılan camiye 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir’in isminin verilmesi 15 Temmuz’u hatırlattığını söyledi.

Camilerde yaşı büyük cemaat kadar çocukların olmasını isteyen Dağlı, Ramazan ayının mübarek olmasını temenni etti. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise belediye olarak cami inşaatına katkı sağlamaya çalıştıklarını belirtti. Protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesi kesildi. Şehit Ömer Halisdemir Camii’nde ilk Cuma namazı kılındı. Cuma Hutbesini İl Müftüsü Selami Emen verdi. Namazın ardından cemaate ikramda bulunuldu.

750 kişinin aynı anda ibadet etmesine sağlayan Şehit Ömer Halisdemir Camii’nde ilk kez bir camiye 5 metre yüksekliğine yangın merdiveni yapıldı.

banner844
Yorumlar (5)
motorcu 6 yıl önce
çok güzel bir iş yapılmış ama cumalar ve mübarek günler haricinde boş kalacak bir cami için çok büyük sayılmaz mı. israf haramdır
HAS AK PARTİLİ 6 yıl önce
MİLLETVEKİLİ İKEN MEHMET KELEŞİN ARKASINDAN ATIP TUTAM METİN KAŞIKOĞLU SEN NASIL OLUYOR DA ELEŞTİRDİĞİN BELEDİYE BAŞKANININ YAPTIĞI AÇILIŞA HİÇ UTANMADAN GİDEBİLİYORSUN BU NE BİÇİM ÇELİŞKİ UNUTTUK MU SANIYORSUN KÜLLİYEN ZARARSINIZ TEŞKİLATA
adamın teki 6 yıl önce
Düşmanımın düşmanı dostumdur. Siyaset böyle bir şey işte.
Ali 6 yıl önce
Cami açılışı farkındamısın.ama siyaset yapiyosun.herşeyin bir yeri var.
mustafa 6 yıl önce
başkan keleşin arkasındaki kaşıkoğlu değilmi hayırdır....
Yeni Sayımız