banner851

banner614

STARTI VALİ VERDİ

banner619

Kaynaşlı Topuk Yaylasında yarın yapılacak olan Türkiye Tırmanma Şampiyonasının 6.ayağı olan Kaynaşlı Tırmanma Yarışının seramonik startı Düzce Valisi Ali Fidan tarafından Anıtpark Meydanında yapıldı. Start organizasyonuna vatandaşların büyük ilgi gösterirken yarışlar sabah 10.00’da başlayacak.

banner846
Yerel Haber 29.08.2015, 17:11
3484
STARTI VALİ VERDİ
banner844
Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü (ESOK) tarafından organize edilen 2015 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 6. ayağı Düzce Valiliği, Kaynaşlı Kaymakamlığı ve Kaynaşlı Belediyesi destekleriyle ilk kez Kaynaşlı’da düzenleniyor. Yarın Dipsizgöl Köyü-Topuk Yaylası’nda yapılacak organizasyonun seramonik startı için Anıtpark Meydanında organizasyon düzenlendi.

Düzce Valisi Ali Fidan başta olmak üzere Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Bilal Güvenir, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Metin Çeker bir araya geldi.


Yarışı katılacak pilotlar Anıtpark Meydanını araçlarıyla renklendirdi.

Vatandaşların ilgiyle araçları inceledikleri ve bol bol fotoğraf çektirdikleri şampiyona öncesi tanıtımda Vali Ali Fidan, açıklamalarda bulundu. Fidan, Düzce’nin doğasıyla birbirinden farklı spor branşlarında Türkiye’de adından söz ettirecek bir potansiyeli olduğunu ifade etti.

Yarın sabah 10:00'da antrenman çıkışları ile başlayacak olan yarış Kaynaşlı Dipsizgöl Köyü - Topuk Yaylası arasındaki 6 kilometre uzunluğundaki parkurda 2 çıkış üzerinden düzenlenecek. Yarışın 1.çıkışı 13:30'da ikinci çıkışı ise 15:00'de ilk araca verilecek start ile başlayacak. Kaynaşlı'daki ilk otomobil sporları etkinliğine, yarış merkezi ve servis alanı olarak Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri ev sahipliği yapacak.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (4)
ali 6 yıl önce
İyi güzelde ana yolu kapatmışınız malum topuğa çevre köylerden çıktık böyle bi organizasyon yapıyosun insan o yolları bidüzeltirdi yollar çok kötüydü düzceye yakışmadı anakaradan istanbuldan gelenler oldu?
onur 6 yıl önce
ÇOK GÜZEL ETKİNLİK AMA MEVKİ İSMİNİ YAZARKEN YANLIŞ YAZMIŞLAR Kİ DİPSİZGÖL-TOPUK YAYLASI DEĞİLDE BIÇKIYANI KÖYÜ-TOPUK YAYLASI OLACAK.KOLAY GELSİN
Otobüs 6 yıl önce
O bölgeye düzceden otobüs kaşksın ki insanlar daha çok gelsin. Özel otosu olmayan ne yapacak. Hangi otobüs nereye kadar gidiyor nerden binecek vs bunlar da düşünülseydi iyiydi. Yine de ilk organizasyon için iyi başladı
düzceli 6 yıl önce
hoşgeldiniz inş güzel bir organızasyon olur
12°
açık