banner851

banner614

TALİMATLARI VERDİ

Vali Ali İhsan Su, Kalıcı Konutlarda bulunan AFAD Lojistik Deposu ve inşaatı biten huzurevinde de incelemelerde bulundu. Eksiklikleri yerinde gördü ve hemen tamamlanması için talimat verdi.

banner619
Yerel Haber 23.04.2014, 12:38
218
TALİMATLARI VERDİ

Vali Su, AFAD Lojistik Deposunu İnceledi. Düzce Valisi Ali İhsan Su, Kalıcı Konutlar bölgesinde inşaatı tamamlanmak üzere olan lojistik depo da incelemelerde bulundu. İl Afet Acil Durum Müdürü Ali Kartal ve Fay İnşaat Şantiye Şefi Deniz Höbek’ten depo ile ilgili bilgiler alan Vali Su, lojistik depo çevresinin çimlendirilip ağaç dikilmesi talimatını verdi.

 

 


48 adet 12’lik konteynır kapasiteli lojistik deponun konteynır yükleme boşaltma vincini inceleyen Vali Su yetkililerden teknik bilgiler aldı.

 


Vali Ali İhsan Su, Kalıcı Konutlar bölgesinde inşaatı biten huzurevinde de incelemelerde bulundu. 50 kişilik kapasiteli huzur evinde örnek oda olarak tefrişi tamamlanan iki artı bir bölümde iki kişinin kalacağı oda ve müştemilatını inceleyen Vali Ali İhsan Su, huzurevi ile ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ruhi Çokan, Müdür Yardımcısı Fahri Ar ve Huzurevi Müdürü Engin Alp’ten bilgiler aldı. Vali Su, huzurevinin ihata duvarının da biran önce bitirilmesini talimatını verdi.

 

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)